Klub Fitness przy Reymonta 22 A już otwarty!

8 kwietnia, w poniedziałek, o godzinie 12:00 miało miejsce ponowne otwarcie Klubu Fitness przy ul. Reymonta 22 A. To pierwszy krok na drodze współpracy Fitness Platinium i Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków. 

Powierzchnia Klubu Fitness przy Reymonta 22 A wynosi 1000 m2. W jego skład wchodzi recepcja, szatnia męska, szatnia damska, strefa cross fitness, strefa maszyn siłowych, a na antresoli znajdą się maszyny siłowe oraz strefa cardio. Po męczących ćwiczeniach możliwy jest również relaks w saunie suchej.

To nie wszystko! Fitness Platinium wspiera także sekcje sportowe – przekazaliśmy już 20 tys. zł. na ich rozwój i funkcjonowanie. Koncentrujemy się na potrzebach społeczności lokalnej, mieszkańców Krakowa, angażujemy się w ich rozwój sportowy i propagowanie kultury fizycznej. We współpracy z TS Wisła Kraków zadbamy o młodych sportowców sekcji Towarzystwa Sportowego pielęgnując różne dyscypliny sportu, w tym: koszykówka kobiet i mężczyzn, siatkówka kobiet, strzelectwo, judo, szermierka i wiele innych.

W ramach partnerstwa Klienci Fitness Platinium będą mogli trenować w klubie przy ul. Reymonta 22 A w ramach karnetów OPEN i HALF OPEN oraz kart i pakietów sportowych akceptowanych przez naszą sieć. Jako partner tego projektu, wspieramy go, a już wkrótce klub przy Reymonta 22 A stanie się wyjątkowym miejscem pod własną marką.

Strefa kobiet będzie czynna od 6 maja. Zapisy na zajęcia fitness wraz z otwarciem sali ruszają 9 maja przez nasz portal dla Klubowiczów na stronie.