Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
6:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
SHAPER / 45 min
7:00
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
SHAPER / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Agata Wójcik
SHAPER / 45 min
8:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
9:00
Stretching
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
ABT
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
10:00
Stretching
Sala fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Sala fitness / 55 min
Stretching
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Energy Jump
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
11:00
SHAPER PRIDE
Agata Wójcik
SHAPER / 45 min
16:00
ABT
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Stretching
Sala fitness / 55 min
Pupomania
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Domagała
Sala fitness / 55 min
17:00
Energy Jump
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Body Shape
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Tabata
Sala fitness / 55 min
Tabata
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
SHAPER DOUBLE SHOT
Ewelina Domagała
SHAPER / 45 min
Boks Nowy Nabór
Platinium Team
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Boks Nowy Nabór
Platinium Team
Strefa Sztuk Walki / 45 min
17:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Platinium Team
SHAPER / 45 min
SHAPER PRIDE
Ewelina Domagała
SHAPER / 45 min
18:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 20 min
Pilates
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Hanna Piechowska
Sala fitness / 55 min
ABT
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Zumba®
Anna Grzybowska
Sala fitness / 55 min
Stretching
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Kickboxing Nowy Nabór
Platinium Team
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Kickboxing
Platinium Team
Strefa Sztuk Walki / 45 min
19:00
Les Mills BODYPUMP®
Tomasz Wiercioch
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Stretching
Agata Wójcik
Sala fitness / 55 min
Boks P1
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Agata Wójcik
SHAPER / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Agata Wójcik
SHAPER / 45 min
Boks P1
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Kickboxing Nowy Nabór
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Les Mills BODYPUMP®
Kamil Maj
Sala fitness / 55 min
Kickboxing Nowy Nabór
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Ewelina Domagała
SHAPER / 45 min
19:30
SHAPER LOWER BODY&ABS
Ewa Pietrzyk
SHAPER / 45 min
20:00
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 25 min
Boks Nowy Nabór
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Body Art®
Ewa Pietrzyk
Sala fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Domagała
Sala fitness / 55 min
Kickboxing P1
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Kickboxing P1
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
Boks Nowy Nabór
Maciej Wąsowski
Strefa Sztuk Walki / 45 min
20:30
SHAPER LOWER BODY&ABS
Agata Wójcik
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Ewa Pietrzyk
SHAPER / 45 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF