Otwarcie sauny suchej w naszym klubie

Drodzy Klubowicze!

Zmieniamy się dla Was, dlatego już w najbliższy wtorek, 12 grudnia, zapraszamy Was do nowej sauny suchej w naszym klubie. Wizyta w saunie to idealny sposób na ból mięśni i oczyszczenie całego organizmu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym tekstem: Jak prawidłowo korzystać z sauny?

Sauna będzie otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 22:30, w soboty i niedziele od 8:00 do 19.30.

W listopadzie powiększyliśmy dla Was strefę kobiet (do 50m2) i strefę wolnych ciężarów (do 118m2) oraz otworzyliśmy strefę ELEIKO®, nową salę fitness o powierzchni 180 m2 i strefę Indoor Cycling o powierzchni 76 m2.

Po otwarciu sauny suchej czeka na Was jeszcze jedna niespodzianka! Niebawem w strefie cardio pojawią się zupełnie nowe maszyny, o szczegółach poinformujemy niebawem.

Przypominamy również, że do 31 grudnia trwa nasza promocja 2w1, w ramach której karnet OPEN na 30 dni do naszego klubu i Fitness Platinium Lea kupisz za 59 zł! Szczegóły promocji znajdziesz tutaj.