Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:15
Indoor Cycling Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Siła
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
9:00
Body Shape
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Anna Stefańczyk
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
ABT
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
9:30
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
10:00
Pilates
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
ABT
Anna Stefańczyk
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Anna Rosiak
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
11:00
Indoor Cycling Siła
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
15:00
Stretching
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
16:00
Trening Funkcjonalny
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Art®
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
17:00
Stretching
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
17:30
Indoor Cycling Wytrzymałość
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
18:00
Energy Jump
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Art®
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Katarzyna Szczepara
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
18:30
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
Indoor Cycling Interwał
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Siła
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
19:00
Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
Sala Fitness / 55 min
19:30
Indoor Cycling Wytrzymałość
Julia Styła
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Julia Styła
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Siła
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
20:00
Kettlebell
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
STRONG by Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
20:30
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
Indoor Cycling Siła
Julia Styła
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Julia Styła
Indoor Cycling / 55 min
21:00
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Stretching
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF