Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:15
Indoor Cycling Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Siła
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
8:00
GT Strength
Damian Dziedzic
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
9:00
Body Shape
Anna Stefańczyk
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
ABT
Kamila Maciejska
Sala Fitness / 55 min
9:30
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
10:00
Pilates
Anna Stefańczyk
Sala Fitness / 55 min
ABT
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Anna Rosiak
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Kamila Maciejska
Sala Fitness / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
11:00
Indoor Cycling Siła
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
15:00
Stretching
Anna Łodej
Sala Fitness / 55 min
Trening funkcjonalny
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
16:00
Trening funkcjonalny
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Agata Grębska
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Anna Łodej
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Art®
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
16:30
Indoor Cycling Wytrzymałość
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Platinium Team
Indoor Cycling / 55 min
17:00
Stretching
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Pupomania
Agata Grębska
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Anna Łodej
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
17:30
Indoor Cycling Wytrzymałość
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
18:00
Energy Jump
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Body Art®
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Katarzyna Szczepara
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Anna Łodej
Sala Fitness / 55 min
18:30
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
Indoor Cycling Interwał
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Siła
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
19:00
GT Beginners
Renata Bydłowska
Siłownia / 45 min
Body Shape
Przemysław Widyna
Sala Fitness / 55 min
GT Beginners
Renata Bydłowska
Siłownia / 45 min
Zumba®
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
Sala Fitness / 55 min
Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
19:30
Indoor Cycling Interwał
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Siła
Robert Waszkiewicz
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
20:00
Kettlebell
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
TBC+Step
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Renata Bydłowska
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Katarzyna Szczepara
Sala Fitness / 55 min
20:30
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
ABS
Siłownia / 15 min
Indoor Cycling Wytrzymałość
Urszula Fijałkowska
Indoor Cycling / 55 min
Indoor Cycling Interwał
Krzysztof Stawarz
Indoor Cycling / 55 min
21:00
Pupomania
Siłownia / 30 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Pupomania
Siłownia / 30 min
Kettlebell
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
Energy Jump
Katarzyna Szczepara
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Bodzioch
Sala Fitness / 55 min
ABT
Iwona Kot
Sala Fitness / 55 min
Salsation
Barbara Adukowska
Sala Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF