Cennik

CENNIK PROMOCYJNY
obowiązuje od 28.05 do 30.06

Kupując karnet do 30.06 i odnawiając go co 30 dni możesz zachować niską cenę aż do 31.08. Szczegóły promocji tutaj

Karnet do wszystkich klubów Cena
Karnet OPEN (30 dni) 59 zł*CENNIK STANDARDOWY

Karnet do wszystkich klubów Cena
Karnet OPEN (30 dni) 119 zł**
(sprawdź promocję u góry!)
Karnet HALF OPEN (30 dni) 79 zł**
Karnet OPEN 3-DNI 25 zł***
KARNET DO JEDNEGO KLUBU XXL (30 dni) CENA
OPEN Al. Pokoju 16 79 zł**
OPEN Bratysławska 4 79 zł**
OPEN Solvay Park 79 zł**
USŁUGI DODATKOWE CENA
Zawieszenie karnetu (30 dni) 20 zł
Wydanie duplikatu karty 10 zł
Wejście jednorazowe 19 zł

⇒ Kup karnet ONLINE już teraz! Kliknij! ⇐

*Przedsprzedaż trwa do 30.06.2021. Przy regularnym odnawianiu karnetu promocyjną cenę możesz zachować do 31.08.2021. Karnet obowiązuje we wszystkich czynnych klubach Fitness Platinium w Krakowie. Nowi Klienci zobowiązani są do uiszczenia JEDNORAZOWEJ OPŁATY AKTYWACYJNEJ w wysokości 30 zł. Nowy Klient korzystający z alternatywnej metody wejścia do klubu wnosi JEDNORAZOWĄ OPŁATĘ AKTYWACYJNĄ w wysokości 40 zł. Nowy Klient otrzymuje kartę magnetyczną oraz kłódkę (liczba kłódek jest ograniczona).

** Nowi Klienci zobowiązani są do uiszczenia JEDNORAZOWEJ OPŁATY AKTYWACYJNEJ w wysokości 30 zł. Nowy Klient korzystający z alternatywnej metody wejścia do klubu wnosi JEDNORAZOWĄ OPŁATĘ AKTYWACYJNĄ w wysokości 40 zł. Nowy Klient otrzymuje kartę magnetyczną oraz kłódkę (liczba kłódek jest ograniczona). Były Klient wnosi JEDNORAZOWĄ OPŁATĘ ADMINISTRACYJNĄ w wysokości 30 zł za przywróceni członkostwa.

***Karnet OPEN 3-dniowy uprawnia do korzystania z wszystkich czynnych klubów Fitness Platinium w Krakowie. Jest ważny do końca trzeciego dnia, licząc od dnia jego aktywacji. Przy każdej wizycie konieczne jest okazanie karty oraz dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Z Karnetu OPEN 3-dniowgo mogą skorzystać tylko nowi Klienci (czyli osoby, które nie miały nigdy wcześniej karnetu do Fitness Platinium).

W ramach karnetu HALF OPEN Klient musi wejść do klubu przed godziną 16:00, jednak może zostać do jego zamknięcia. Warunki zakupu karnetów promocyjnych objęte są postanowieniami osobnych regulaminów.

Karnet OPEN Al. Pokoju 16 obowiązuje tylko w klubie sportowym Fitness Platinium Al. Pokoju 16. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu bez limitu czasowego.

Karnet Bratysławska 4 obowiązuje tylko w klubie sportowym Fitness Platinium Bratysławska 4. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu bez limitu czasowego.

Karnet OPEN Solvay Park obowiązuje tylko w klubie sportowym Fitness Platinium Solvay Park. Uprawnia do korzystania z całej oferty tego klubu (z wyjątkiem usług EMS) bez limitu czasowego.


GWARANCJA STAŁEJ CENY obowiązuje przy zachowaniu ciągłości, czyli odnawianiu karnetu co 30 dni (dotyczy to również Klientów, którzy zakupili karnety w cenach promocyjnych, do czasu zakończenia obowiązywania promocji). Klubowicz, który przerwał ciągłość zobowiązany jest do wniesienia opłaty administracyjnej w wysokości 30 zł przy zakupie kolejnego karnetu. Klient korzystający z alternatywnej metody wejścia do klubu sportowego wnosi opłatę administracyjną w wysokości 40 zł przy zakupie kolejnego karnetu. Każdorazowe przerwanie ciągłości karnetu w przyszłości skutkuje obowiązkiem ponownego wniesienia opłaty administracyjnej.

ZAWIESZENIE KARNETU możliwe jest na okres równy 30 dni. Zawieszenia można dokonać wielokrotnie. Każde 30-dniowe zawieszenie to koszt 20 zł. Zawieszenia można dokonać wyłącznie w trakcie obowiązywania bieżącego karnetu. Zawieszenie liczone jest zawsze od nowego okresu rozliczeniowego. Pozwala zachować ciągłość i stałą cenę w kolejnym miesiącu. 

ZMIANA RODZAJU KARNETU  (np. karnetu HALF OPEN na karnet OPEN i odwrotnie, bądź karnetu HALF OPEN na karnet do jednego klubu i odwrotnie, bądź karnetu OPEN na karnet do jednego klubu i odwrotnie) jest możliwa ze skutkiem na koniec aktywności wykupionego karnetu. Klubowicz zmieniający, zgodnie ze zdaniem poprzednim tj. ze skutkiem na koniec aktywności wykupionego karnetu, rodzaj karnetu zobowiązany jest do uiszczenia Opłaty administracyjnej, która nie jest pobierana wyłącznie gdy zmiana ta następuje z wykorzystaniem Portalu dla Klienta i o ile zmiana nastąpi w okresie trwania aktywności Karnetu.

KŁÓDKI. W klubie szafki zamykane są na kłódki o wymiarach 4-8 mm. Podczas odbioru pakietu startowego w klubie (nowi Klienci) jak i każdorazowym wykupieniu jednorazowego wejścia, wymagane jest okazanie dokumentu tożsamości ze zdjęciem.


CENNIK EMS W KLUBIE FITNESS PLATINIUM SOLVAY PARK

CENNIK EMS  CENA REGULARNA CENA DLA POSIADACZY KART I PROGRAMOW SPORTOWYCH
PROMOCJA! PIERWSZY TRENING 0 zł (do 31.07) 0 zł (do 31.07)
POJEDYNCZE WEJŚCIE 69 ZŁ 54 ZŁ
Pakiet 4 wejść (ważny 30 dni) 219 zł 159 ZŁ
Pakiet 8 wejść (ważny 30 dni) 399 zł 279 ZŁ


PROMOCJA OPEN START EMS
 Pierwszy trening za 0 zł dla każdego! Nie musisz mieć karnetu do Fitness Platinium ani wykupionego pakietu EMS. Przyjdź i przetestuj!
 Regulamin promocji znajdziesz TUTAJ.

Do cen pakietów nie jest doliczana żadna dodatkowa opłata.

Każdy z PAKIETÓW ważny jest przez 30 dni od daty jego zakupu. A jeśli zakup nastąpił przed 28 czerwca 2021 r., przez 30 dni od tego dnia.

POJEDYNCZE WEJŚCIE DO KLUBU należy wykorzystać w ciągu 7 dni od daty zakupu. A jeśli zakup nastąpił przed 28 czerwca 2021 r., w ciągu 7 dni od tego dnia.

Po zakończeniu danego Treningu EMS Klient jest również uprawniony w ramach zakupionej usługi EMS do skorzystania z siłowni Klubu, w którym odbył Trening EMS.

UWAGA: w treningu EMS może wziąć udział osoba, która ukończyła 16 rok życia. Niepełnoletni Klient zobowiązany jest dostarczyć do klubu pisemne oświadczenie opiekuna prawnego, które można pobrać TUTAJ.

Regulamin świadczenia usług EMS dostępny jest TUTAJ

# #