Aktualności

Jesteś fanem aktywnego stylu życia i chcesz być na bieżąco z różnymi nowościami, jak i ofertami proponowanymi przez sieć klubów Fitness Platinium? W tym miejscu znajdziesz wszystkie aktualności! Wśród zamieszczanych informacji dostępne są najświeższe wiadomości dotyczące proponowanych programów ćwiczeń oraz o innych wydarzeniach z naszego małego świata miłośników wysiłku fizycznego.

W publikowanych newsach poruszamy szereg tematów, dzieląc się m.in. informacjami o treningach dla osób z takimi dolegliwościami, jak dyskopatia czy innymi schorzeniami wymagającymi pracy z fizjoterapeutą i wzmocnienia określonych partii mięśni. Jeśli więc chcesz być na bieżąco – zachęcamy do przeglądania najświeższych informacji.

UMAWIAJ SIĘ NA ZAJĘCIA Z PROFESJONALISTAMI I ZDOBYWAJ PRAKTYCZNĄ WIEDZĘ O TRENINGACH

Niezależnie, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z siłownią lub ćwiczeniami w domu, czy jesteś już na wyższym poziomie – dawka sprawdzonej wiedzy zawsze się przydaje. Dlatego w aktualnościach znajdziesz więcej wieści na temat poszczególnych technik treningowych, a także o oferowanych klientom planach ćwiczeniowych. Obok wymienienia zalet, jakie ma np. FBW, Tabata czy cross fitness, wskazujemy również, kiedy i gdzie możesz się zapisać na dany trening.

Jeśli interesują Cię poranne ćwiczenia – wśród newsów sprawdzisz też, które zajęcia są organizowane we wczesnych godzinach. Wysiłek z rana stanowi świetny sposób na przyspieszenie metabolizmu i dotlenia mózg, dzięki czemu staje się on bardziej wydajny i gotowy na codzienne wyzwania. Cardio na siłowni może stanowić dobry zamiennik np. dla joggingu przed pracą – szczególnie, gdy pogoda nie dopisuje.

POZNAWAJ TAJNIKI SKUTECZNYCH DIET

Bez dobrej diety nie ma mowy, abyś osiągnął swój cel treningowy. Wysokojakościowe paliwo, jakie dostarczasz wraz z pożywieniem, odpowiada za Twoją siłę i prawidłową rozbudowę tkanki mięśniowej. Pozornie proste błędy żywieniowe mogą sprawić, że wszystko, co dajesz z siebie na siłowni czy w domu, robiąc pompki, planki czy wykonując inny trening klatki piersiowej, na biceps czy triceps, idzie na marne, jeśli nie zadbasz o swój jadłospis.

Dlatego w naszym klubie skorzystasz z konsultacji żywieniowych. Zrobisz to w ramach karnetu lub na podstawie programu partnerskiego. W aktualnościach stale publikujemy informacje o tym, kiedy możesz umówić się na darmową konsultację ze specjalistą, który pomoże Ci dobrać optymalny plan żywieniowy do wymarzonego przez Ciebie celu. Podpowie on, jak komponować nie tylko wartościowe, ale też smaczne posiłki oraz – ewentualnie – po jakie suplementy diety warto sięgnąć i w jakich okolicznościach sprawdzi się np. bloker apetytu.

DOWIADUJ SIĘ O PROMOCJACH, JAKIE NA CIEBIE CZEKAJĄ

W ciągu roku zdarzają się różne okazje warte uczczenia – także dobrym treningiem na siłowni. Dlatego niezależnie, czy chcesz porządnie wyćwiczyć triceps, klatkę piersiową, czy jakąkolwiek inną partię mięśni, a liczysz na ciekawe promocje w naszym klubie – w aktualnościach zawsze znajdziesz wieści na temat obniżek i akcji specjalnych, jakie Fitness Platinium szykuje dla klientów. Mamy liczne propozycje zarówno dla osób zaawansowanych, mających szerokie doświadczenie w trenowaniu według różnych planów, jak i osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fitness czy ciężarami.

UCZESTNICZ RAZEM Z NAMI W AKCJACH CHARYTATYWNYCH I NIE TYLKO

Czy wiesz, jak wiele dobrego zrobi się, po prostu ćwicząc? Nasz klub był niejednokrotnie zaangażowany w najróżniejsze wydarzenia, również o charakterze charytatywnym. Razem z nami możesz np. biegać i zbierać pieniądze zarówno dla potrzebujących osób, jak i czworonogów. Wszelkie informacje o planowanych eventach i ich efektach publikujemy właśnie w aktualnościach.

POZNAWAJ PRZYGOTOWANE DLA KLIENTÓW NOWOŚCI

Stale rozwijamy ofertę. Wdrażamy nowe zajęcia, a także techniki pozwalające efektywniej pracować nad sylwetką, w tym trening EMS czy HIIT. Podpowiadamy też m.in., jak korzystać z sauny (znajdziesz je w wybranych klubach). Jeśli więc chcesz być na bieżąco z propozycjami Fitness Platinium, nowościami, jakie wprowadzamy, by uatrakcyjnić czas spędzony w klubie – zachęcamy do śledzenia publikowanych tu aktualności.