Fitness Platinium Cystersów 26 to miejsce, w którym znajdziesz przede wszystkim sale do treningu grupowego.
Na powierzchni 1000 m2 rozmieszczono 4 wyjątkowe strefy:

• strefa ROW wyposażona w ergometry wioślarskie,
  • Studio SHAPER do treningu interwałowego,
  • Studio maszyn izotonicznych,
  • strefę funkcjonalną.

Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny. Do dyspozycji jest darmowa sieć Wi-Fi oraz bezpłatny parking, znajdujący się przy Fitness Platinium Aleja Pokoju 16.

Cystersów 26
Poniedziałek - Piątek
Sobota - Niedziela

Klub Cystersów 26 w liczbach

Powierzchnia klubu
ergometrów wioślarskich
stanowisk w Studio SHAPER
liczba maszyn izotonicznych

Studio ROW
Studio wyposażone w ergometry wioślarskie i inne akcesoria do grupowego treningu interwałowego.
Studio SHAPER
SHAPR to wyjątkowy klimat klubowy, głośna muzyka i mnóstwo kolorów! Zajęcia polegają na około pięciominutowych rundach interwałowych pomiędzy bieżnią a ławeczką funkcjonalną. To doskonałe połączenie cardio (bieżnia) ze wzmacnianiem (ławeczka). Chcesz poznać kompletnie nową odsłonę treningu? W takim razie nowa strefa zajęć grupowych jest właśnie dla ciebie!