GADŻETY FITNESS PLATINIUM

TORBA RÓŻOWA FITNESS PLATINIUM

Dobry trening to podstawa! Lepiej się jednak ćwiczy, gdy wszystkie niezbędne akcesoria masz przy sobie. Chcesz zabrać ze sobą dodatkowy sprzęt (nie mamy na myśli tego z naszych siłowni :)), wodę, kłódkę, ubrania na zmianę, środki higieniczne? Jesteśmy przekonani, że nasza torba Fitness Platinium pomieści je wszystkie!

Możesz wybrać swoją wersję kolorystyczną! Niech wszyscy na mieście wiedzą, że trenujesz w Fitness Platinium!

Wymiary torby:
53 cm x 32 cm x 25 cm

back

TORBA CZARNA FITNESS PLATINIUM

Wymiary torby:
50 cm x 30 cm x 28 cm

black-front-1

SHAKER FITNESS PLATINIUM

Plastik nie jest fit! To doskonały czas, by zadbać o naszą planetę Ziemię! Kupując shaker Fitness Platinium, nie zużywasz plastikowych kubeczków i słomek. To inwestycja na lata! Z oficjalnych źródeł wiemy, że białko wypite z naszego bidonu to +10 do siły i mięśni!

Wymiary shakera:
Wysokość: 19 cm
Średnica w najszerszym miejscu: 9 cm

bidon-3

RĘCZNIK FITNESS PLATINIUM

Zastanawiasz się, jaki ręcznik wziąć na trening? W szafie pozostały ci tylko koniki, herb ulubionej drużyny sportowej i 101 dalmatyńczyków? To znak, że czas na nowy ręcznik! Nie zapomnij zabrać go ze sobą na trening! To jedyna szansa, by otrzeć pot z czoła i podbić swoje rekordy!

Wymiary: 100 x 50 cm
100% bawełna

img_20171103_122200

WORKOPLECAK FITNESS PLATINIUM

Workoplecak to twój najlepszy, treningowy niezbędnik. Jest mały, lecz pojemny – z pewnością zmieścisz w nim swoje treningowe akcesoria. Plecak z łatwością zarzucisz na plecy, a wolne ręce wykorzystasz na trening w drodze do naszych klubów. Mała pompka przed wejściem to świetna zapowiedź rozgrzewki!

szary workoplecak_bialy

Kliknij tutaj, aby przejść do sklepu.

# #