DARMOWE KONSULTACJE KOSMETYCZNE

Dobrze wiecie, że w naszym klubie cały czas coś się dzieje! Lubimy Was zaskakiwać i proponować różne dodatkowe atrakcje

🔥 Dziś KOLEJNA NIESPODZIANKA!🔥

🔶️ 1 sierpnia zapraszamy Was na darmowe konsultacje kosmetyczne, które poprowadzi pani Justyna – nasz klubowy Partner z Warsztatu Urody!

🔴 Konsultacje będą polegały na badaniu skóry za pomocą specjalnej kamerki połączonej z komputerem, dzięki czemu w maksymalnym przybliżeniu możliwe jest zobaczenie jej dokładnej struktury i ocena jej stanu. Ponadto zostanie wykonany także pomiar nawilżenia, natłuszczenia i złuszczenia naskórka. Dzięki analizie skóry możliwy jest lepszy dobór odpowiedniej pielęgnacji domowej, zaleceń oraz zabiegów, które poprawią jej stan. Badanie skóry jest bezbolesne i nie trzeba się specjalnie do niego przygotowywać.

▶️ Zapisy już ruszyły więc dzwoń i rezerwuj miejsce!📲💻📞☎️
Konsultacje są tylko i wyłącznie dla Klubowiczów Platinium Jarosław

Dodatkowo! Dla osób ze czarną i ZŁOTĄ KARTĄ VIP mamy rabaty na zabiegi! Odbierz ulotkę z recepcji!

67372416_1076234982581075_8539890294491971584_n