Trening personalny

Szukasz trenera personalnego? W naszych klubach swoje usługi oferują samodzielni Trenerzy Personalni. Harmonogram, warunki oraz cena treningu ustalana jest bezpośrednio z Trenerem.

Dowiedz się, jak dobrać odpowiedni plan treningowy i wykonywać ćwiczenia poprawnie, by zbudować wymarzoną sylwetkę. Trener podzieli się z Tobą przydatnymi wskazówkami i pomoże Ci osiągnąć cel.

Zainteresowany? Udaj się do recepcji klubu lub skontaktuj się z Kierownikiem klubu. Nasz personel zaproponuje dla Ciebie odpowiedniego Trenera. Dane kontaktowe do Kierowników znajdziesz na naszej stronie w zakładce Kontakt.

Zaczynasz przygodę z siłownią i potrzebujesz wsparcia? Zapraszamy na darmowe treningi personalne w każdy pierwszy piątek miesiąca oraz darmowe konsultacje żywieniowe w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Możesz z nich skorzystać w ramach posiadanego karnetu do Fitness Platinium lub jeśli korzystasz z programu partnerskiego (Medicover Sport, MultiSport, FitSport, FitProfit, PZU Sport)

Ilość miejsc na treningi i konsultacje żywieniowe jest ograniczona. Zapisy wyłącznie w Panelu Klienta oraz w infokiosku.