Disco ponad wszystko - wbijaj na domówkę Fitness Platinium!

Takiej imprezy jeszcze nie było! Już 3 kwietnia (piątek) o godz. 19:00 Fitness Platinium wbija do twojego domu i organizuje niezapomnianą przebieraną domówkę online. Oj, będzie się działo!

Przygotowaliśmy dla Ciebie maraton energetycznych zajęć fitness na żywo! To kolejne nasze działanie w ramach akcji #trenujwdomu z Fitness Platinium. Daj czadu ze swoim przebraniem, ogranicza Cię tylko wyobraźnia! Niech będzie barwnie, wystrzałowo i zaskakująco. Koniecznie wyślij nam zdjęcie swojej kreacji, bo będziemy wybierać króla i królową balu. DISCO PONAD WSZYSTKO! Ta impreza przejdzie do historii!

Czekają na ciebie dwie bezpłatne transmisje treningów na żywo na naszym Facebooku. Spragnionych jeszcze większej dawki ruchu zapraszamy na trening premium na Gymsteer (więcej o zajęciach premium dowiesz się tutaj).

 

Łap rozpiskę i zobacz, kto będzie DJ-em na tym dansingu:

 

19:00

Bezpłatna transmisja na żywo

Renata Mączyńska ZAJĘCIA FITNESS

20:00

PREMIUM Transmisja na żywo (Gymsteer)

Anna Grzybowska i Emilia Furman ZUMBA

21:00

Bezpłatna transmisja na żywo

Magdalena Zając ZAJĘCIA FITNESS

 

Liczba miejsc? Nieograniczona!

Wstęp na imprezę? Dla każdego, kto razem z nami chce rozpalić parkiet! Poinformuj znajomych, niech też do nas dołączą. To będzie najlepsza impreza w ten weekend (wiemy, że nie macie innych planów, więc musicie dołączyć)!

To jak? Widzimy się?

# #