Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
6:30
SHAPER LOWER BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
7:00
Stretching
Paulina Witowska
Sala Fitness / 55 min
7:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
8:00
Les Mills BODYPUMP®
Paulina Witowska
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Agata Maciejewska
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Mikołaj Góral
Sala Fitness / 55 min
8:15
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
9:00
Brzuchomania
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dominika Lenart
Sala Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
9:30
SHAPER DOUBLE SHOT
SHAPER Team
Studio Shaper / 45 min
SHAPER PRIDE
SHAPER Team
Studio Shaper / 45 min
10:00
Pilates/Stretching
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Dominika Lenart
Sala Fitness / 55 min
11:00
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Domagała
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Katarzyna Lichnowska
Sala Fitness / 55 min
16:00
Stretching
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
16:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Michał Dziwina
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
17:00
Body Shape
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Mikołaj Góral
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dominika Lenart
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 15 min
17:30
SHAPER LOWER BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Michał Dziwina
Studio Shaper / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER DOUBLE SHOT
SHAPER Team
Studio Shaper / 45 min
SHAPER PRIDE
SHAPER Team
Studio Shaper / 45 min
18:00
Zdrowy Kręgosłup
Anna Gorczyca
Sala Fitness / 55 min
ABT
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewa Pietrzyk
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Salsation
Paweł Misiak
Sala Fitness / 55 min
18:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Michał Dziwina
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
SHAPER Team
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
SHAPER Team
Studio Shaper / 45 min
19:00
Les Mills BODYPUMP®
Mariusz Gawryś
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Ewa Pietrzyk
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Anna Gorczyca
Sala Fitness / 55 min
GT Wod
Agata Kosiba
Sala Fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Kalistenika
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
19:30
SHAPER UPPER BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Konrad Kapuściński
Studio Shaper / 45 min
20:00
STRONG by Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Agata Maciejewska
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Anna Gorczyca
Sala Fitness / 55 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
20:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Dominika Waksmundzka
Studio Shaper / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Agata Wójcik
Studio Shaper / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Mikołaj Góral
Studio Shaper / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Konrad Kapuściński
Studio Shaper / 45 min
21:00
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Magdalena Zając
Sala Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #