O klubie

Krakowski Klub Fitness Klimeckiego 1 jest częścią sieci Fitness Platinium. Wystrój klubu, podobnie jak w KKF przy ul. Zachodniej 27, inspirowany jest krakowską tradycją. Biały i niebieski – zaczerpnięte z flagi Krakowa to kolory dominujące w nowej siłowni.

Na powierzchni 2000 m2 znajduje się 10 stref treningowych, w tym Strefa Cinema Cardio, Strefa ELEIKO® i innowacyjne w Polsce Studio SHAPER! A po intensywnym treningu zapraszamy do sauny!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

W budynku dostępny jest parking podziemny, z którego Klienci mogą korzystać bezpłatnie przez pierwsze 2h i 15 minut postoju.

SPRAWDŹ CENNIK I KUP KARNET

 

 

Klimeckiego 1
(Orange Office Park)
30-705 Kraków
Pon.-piąt.
6:00-23:00
Sob.-niedz.
8:00-20:00
map-img

Klub Klimeckiego 1 KKF w liczbach

2019
Rok założenia
2000 m2
Powierzchnia
43
maszyn siłowych
76
maszyn w strefie cardio
4500 kg
obciążeń
60
ilość miejsc na sali fitness
bezpłatny parking
przez 2h i 15 minut

Mapa klubu

Studio SHAPER
SHAPR to wyjątkowy klimat klubowy, głośna muzyka i mnóstwo kolorów! Zajęcia polegają na około pięciominutowych rundach interwałowych pomiędzy bieżnią a ławeczką funkcjonalną. To doskonałe połączenie cardio (bieżnia) ze wzmacnianiem (ławeczka). Chcesz poznać kompletnie nową odsłonę treningu? W takim razie nowa strefa zajęć grupowych jest właśnie dla ciebie!
Strefa funkcjonalna & ABS
To idealne miejsce do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Znajdziesz tu również sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Cinema cardio
Sala kinowa z dużym ekranem. Podczas treningu cardio obejrzysz tu najciekawsze kinowe produkcje.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również