Krakowski Klub Fitness Klimeckiego 1 jest częścią sieci Fitness Platinium. Wystrój klubu, podobnie jak w KKF przy ul. Zachodniej 27, inspirowany jest krakowską tradycją. Biały i niebieski – zaczerpnięte z flagi Krakowa to kolory dominujące w nowej siłowni.

Na powierzchni 2000 m2 znajduje się 7 stref treningowych, w tym strefa cardio, maszyn siłowych, Strefa ELEIKO®, strefa kobiet i strefa funkcjonalna. A po intensywnym treningu zapraszamy do sauny!

W budynku dostępny jest parking podziemny, z którego Klienci mogą korzystać bezpłatnie przez pierwsze 2h i 15 minut postoju.

Klimeckiego 1
(Orange Office Park)

Klub Klimeckiego 1 KKF w liczbach

2000 m2
maszyn siłowych
maszyn w strefie cardio
obciążeń
ilość miejsc na sali fitness
przez 2h i 15 minut

Strefa funkcjonalna & ABS
To idealne miejsce do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Znajdziesz tu również sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.