OCR Endurance w Fitness Platinium Al. Pokoju 16

Doskonale wiesz co to OCR i masz za sobą kilka startów? A może od zawsze chciałeś spróbować biegów z przeszkodami? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Startujemy z OCR Endurance! Już od 2 maja ruszają zapisy! Pierwsze zajęcia odbędą się 9 maja w Fitness Platinium Al. Pokoju 16! OCR to nie tylko zawody i adrenalina towarzysząca zawodnikom w trakcie rywalizacji. To również styl życia i doskonały sposób na spędzanie wolnego czasu! Historia biegów przeszkodowych sięga aż 1987 roku, a pierwszym z nich był Tough Guy, który uznawany jest do dnia dzisiejszego za najtrudniejszy bieg przeszkodowy na świecie.

Chcesz nabrać formy i sprawdzić się? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! W Fitness Platinium będziesz mógł doskonalić swoje umiejętności pod okiem prawdziwego mistrza w tej dziedzinie. Prowadzący Łukasz ‚SPIDERMAN’ Wańczyk to nie tylko wybitny trener, ale i najszybszy Polak na Mistrzostwach Europy w Danii w 2019 roku.

W trakcie treningów poprawisz swoje parametry wydolnościowe, zdobędziesz umiejętności siłowe i gimnastyczne, które z pewnością urozmaicą Twoje treningi. Przeszkody występujące na trasach to sprawdzenie umiejętności Cross Fitness, które możesz zdobyć w naszym klubie. Nie straszne będzie Ci wspinanie po linach, dźwiganie ciężarów, czy ćwiczenia na drążkach – wszystkie te elementy dostępne są w Strefie Cross Fitness.

Treningi odbywają się w Fitness Platinium  Al. Pokoju 16 w każdy czwartek o godz. 18:00 Strefie Cross Fitness. Startujemy 9 maja! Zapisy na zajęcia możliwe od 2 maja na naszej stronie internetowej lub w infokiosku.