Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
ABT
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
TBC+Step
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Małgorzata Boryczka
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Małgorzata Boryczka
Sala Fitness / 55 min
8:30
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
9:00
TRX/Kettlebell
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Małgorzata Boryczka
Sala Fitness / 55 min
Pilates
Małgorzata Boryczka
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Michał Dziwina
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Karolina Kucharczyk
Sala Fitness / 55 min
TBC+Step
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
10:00
Brzuchomania
Dominika Ostachowska
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
deepWork
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Michał Dziwina
Sala Fitness / 55 min
ABT
Karolina Kucharczyk
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
10:30
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
11:00
Zdrowy Kręgosłup
Dominika Ostachowska
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Wiktoria Balon
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
15:00
Body Shape
Małgorzata Boryczka
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
ABT
Karolina Zawadzka
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
15:30
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
16:00
Pilates/Stretching
Małgorzata Boryczka
Sala Fitness / 55 min
ABT
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Karolina Zawadzka
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
17:00
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
GT Power
Kacper Kapera
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Blanka Potępa
Sala Fitness / 55 min
ABT
Karolina Zawadzka
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
18:00
Stretching
Sylwia Świątek
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
TBC+Step
Karolina Zawadzka
Sala Fitness / 55 min
GT Wod
Kacper Kapera
Sala Fitness / 55 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
ABS
Platinium Team
Quick Class / 20 min
19:00
GT Strength
Kacper Kapera
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Dominika Waksmundzka
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
STRONG by Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
20:00
TBC+Step
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
STRONG by Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
deepWork
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
TRX/Kettlebell
Dominika Ostachowska
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Trening Funkcjonalny
Platinium Team
Quick Class / 30 min
20:45
Mobility & Stretching
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Quick Class / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Quick Class / 30 min
21:00
Zdrowy Kręgosłup
Martyna Kapica
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Emilia Furman
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Anna Jędruch
Sala Fitness / 55 min
GT Power
Kacper Kapera
Sala Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF