O klubie

Krakowski Klub Fitness jest częścią sieci Fitness Platinium. To klub wyjątkowy, a jego wystrój łączy elementy starego i nowoczesnego Krakowa, z licznymi nawiązaniami do historii i kultury miasta. W klubie o powierzchni 1220 m2 znajduje się 10 stref treningowych, w tym strefa Oldschool, strefa ELEIKO®, strefa kobiet oraz strefa funkcjonalna&ABS.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny. Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz parking znajdujący się przed klubem.

SPRAWDŹ CENNIK I KUP KARNET

 

 

Ważna informacja:

Trenujesz w Fitness Platinium Zachodnia i korzystasz z kart lub pakietów sportowych (np. MultiSport, Medicover Sport)? Do stref znajdujących się na poziomie -1 (strefa ELEIKO®, strefa maszyn półwolnych, strefa wolnych ciężarów, strefa Oldschool, sala fitness) możesz wejść tylko z opaską magnetyczną. Opaski są wydawane w recepcji, wyłącznie pod zastaw 20 zł.

Klubowicze, którzy korzystają z wejścia biometrycznego albo z karty magnetycznej nie są zobowiązani do wypożyczania opasek.

Zachodnia 27
(Podgórze)
30-350 Kraków
Poniedziałek - Piątek
6:30 - 23:00
Sobota - Niedziela
8:00 - 20:00
map-img

Klub Zachodnia 27 KKF w liczbach

2019
Rok założenia
1220 m2
Powierzchnia
18
bieżni w strefie cardio
34
maszyn siłowych
2 tony
obciążeń
40
miejsc na sali fitness
bezpłatny parking

Mapa klubu

Strefa funkcjonalna & ABS
To idealne miejsce do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Znajdziesz tu również sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również