Krakowski Klub Fitness jest częścią sieci Fitness Platinium. To klub wyjątkowy, a jego wystrój łączy elementy starego i nowoczesnego Krakowa, z licznymi nawiązaniami do historii i kultury miasta. W klubie o powierzchni 1220 m2 znajduje się 10 stref treningowych, w tym strefa Oldschool, strefa ELEIKO®, strefa kobiet oraz strefa funkcjonalna&ABS. Po intensywnym treningu zapraszamy do strefy relaksu oraz sauny. Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz parking znajdujący się przed klubem.

Zachodnia 27
(Podgórze)
Pon.-Pt. 6:30 - 23:00
Sob-Nd. 8:00 - 20:00

Klub Zachodnia 27 KKF w liczbach

bieżni w strefie cardio
maszyn siłowych
2 tony
obciążeń
miejsc na sali fitness

Strefa funkcjonalna & ABS
To idealne miejsce do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Znajdziesz tu również sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.