O klubie

Klub przy ulicy Lea 213 czynny jest 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, możesz więc trenować o dowolnej porze! Dzięki doskonałej lokalizacji łatwo dostaniesz się na ulubione zajęcia, a panująca w nim przyjazna atmosfera to tylko część tego, co czeka Cię w środku.

Klub przy ulicy Lea 213 powstał w 2008 roku jako pierwszy klub sieci. Na powierzchni 800 m2 znajdziesz 6 stref, w tym Strefę cardio wyposażoną w 24 maszyny, takie jak bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne, ergometr i schody oraz Strefę Relaksu z sauną suchą.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Dla osób zainteresowanych udziałem w zajęciach grupowych mamy Salę Fitness mieszczącą 18 uczestników, idealną do treningu grupowego pod okiem instruktora. Miłośnicy treningu siłowego mogą natomiast skorzystać z 24 maszyn siłowych oraz aż 1800 kg obciążeń.

Do Twojej dyspozycji jest również dostęp do sieci Wi-Fi oraz bezpłatny parking znajdujący się przy klubie. Zapraszamy także do Fit Baru, gdzie możesz zakupić napoje, przekąski i suplementy, a nasze recepcjonistki przygotują dla Ciebie pysznego shake’a.

SPRAWDŹ CENNIK I KUP KARNET

 

 

ul. Lea 213
30-133 Kraków
24/7
map-img

Klub Lea 213 w liczbach

2008
Rok założenia
24/7
Klub całodobowy
800 m2
Powierzchnia klubu
24
Maszyny Cardio
24
Maszyny Siłowe
18
Miejsca na Sali Fitness
1800 kg
Obciążeń
Bezpłatny parking

Mapa klubu

Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również