Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Aleksandra Bąk
DUŻA SALA / 55 min
Move It
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Aleksandra Bąk
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Brzuchomania
Ewelina Podlecka
MAŁA SALA / 55 min
7:30
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
8:00
Brzuchomania
Magdalena Zając
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Ewelina Podlecka
DUŻA SALA / 55 min
TRX/Bosu
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Body Shape
Ewelina Podlecka
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Ewelina Podlecka
DUŻA SALA / 55 min
TRX
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
TRX/Kettlebell
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Ball&Shape
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
8:30
Spinning® Interwał
Platinium Team
SPINNING / 55 min
9:00
Pilates
Magdalena Zając
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
Joanna Kucia-Sikora
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Patrycja Bugała
DUŻA SALA / 55 min
BOSU
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
Tabata
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Patrycja Bugała
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Karolina Kucharczyk
DUŻA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
Kettlebell
Ewelina Podlecka
MAŁA SALA / 55 min
Fit Ball
Joanna Kmon
MAŁA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
Stretching
Ewelina Podlecka
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Łukasz Tereszko
MAŁA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
GT Stretch
Sylwia Załęska
MAŁA SALA / 55 min
10:00
Fit Ball
Magdalena Zając
MAŁA SALA / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Kucia-Sikora
MAŁA SALA / 55 min
ABT
Patrycja Bugała
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
Patrycja Bugała
DUŻA SALA / 55 min
Salsation
Paweł Misiak
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
Joanna Kmon
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Łukasz Tereszko
MAŁA SALA / 55 min
Pilates
Karolina Kucharczyk
MAŁA SALA / 55 min
10:30
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
11:00
Stretching
Patrycja Bugała
MAŁA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Kucharczyk
DUŻA SALA / 55 min
Cross fitness
SIŁOWNIA / 55 min
12:30
Spinning® Wytrzymałość
Platinium Team
SPINNING / 55 min
13:30
Spinning® Siła
Platinium Team
SPINNING / 55 min
15:00
Body Shape
Dominika Waksmundzka
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Patrycja Bugała
DUŻA SALA / 55 min
16:00
Pupomania
Dominika Waksmundzka
DUŻA SALA / 55 min
Pilates
Wiktoria Mazan
MAŁA SALA / 55 min
ABT
Joanna Kmon
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
Karolina Kucharczyk
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Patrycja Bugała
DUŻA SALA / 55 min
Pupomania
SIŁOWNIA / 30 min
GT Power
Magdalena Nesterak
DUŻA SALA / 55 min
17:00
ABT
Klaudia Matusik
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Dominika Waksmundzka
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Roksana Wcisło
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
DUŻA SALA / 55 min
Body Shape
Karolina Hubczuk
DUŻA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
Kettlebell
Karolina Zawadzka
MAŁA SALA / 55 min
BOSU
Roksana Wcisło
MAŁA SALA / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Karolina Kucharczyk
MAŁA SALA / 55 min
ABT
Karolina Kucharczyk
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
Patrycja Bugała
MAŁA SALA / 55 min
Salsation
Paweł Misiak
DUŻA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
17:30
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Spinning® Wytrzymałość
Jan Skulicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Małgorzata Jurczak
SPINNING / 55 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
Quick Start
Platinium Team
SIŁOWNIA / 20 min
18:00
XCO
Karolina Zawadzka
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Roksana Wcisło
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
Aleksandra Lebryk
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Agata Wójcik
DUŻA SALA / 55 min
GT Wod
Magdalena Nesterak
DUŻA SALA / 55 min
Brzuchomania
Klaudia Matusik
MAŁA SALA / 55 min
Fit Ball
Dominika Waksmundzka
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
Karolina Kucharczyk
MAŁA SALA / 55 min
TRX II
Karolina Ciurka-Baster
MAŁA SALA / 55 min
BOSU
Karolina Hubczuk
MAŁA SALA / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
SIŁOWNIA / 30 min
18:30
Spinning® Siła
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
Jan Skulicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Siła
Małgorzata Jurczak
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Joanna Mrzygłód
SPINNING / 55 min
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
19:00
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
DUŻA SALA / 55 min
Salsation
Paweł Misiak
DUŻA SALA / 55 min
TBC+Step
Karolina Kucharczyk
DUŻA SALA / 55 min
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
DUŻA SALA / 55 min
ABT
Dominika Waksmundzka
DUŻA SALA / 55 min
GT Stretch
Magdalena Nesterak
MAŁA SALA / 55 min
Stretching
Roksana Wcisło
MAŁA SALA / 55 min
TRX
Karolina Hubczuk
MAŁA SALA / 55 min
Pupomania
Agata Wójcik
MAŁA SALA / 55 min
Kettlebell
Anna Rosiak
MAŁA SALA / 55 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
ABS
SIŁOWNIA / 15 min
19:30
Spinning® Wytrzymałość
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
Spinning® Siła
Joanna Mrzygłód
SPINNING / 55 min
Spinning® Interwał
Robert Waszkiewicz
SPINNING / 55 min
20:00
Tabata
Karolina Ciurka-Baster
DUŻA SALA / 55 min
XCO
Dominika Waksmundzka
DUŻA SALA / 55 min
GT Core
Magdalena Nesterak
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Anna Rosiak
DUŻA SALA / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Anna Rosiak
DUŻA SALA / 55 min
Zumba®
Katarzyna Bochenek
MAŁA SALA / 55 min