Młodszy specjalista ds. Marketingu

Kraków, Centrala -

Platinium Wellness to właściciel dwóch prężnie rozwijających się sieci klubów fitness: Fitness Platinium oraz Smart Gym. Działamy w województwach: małopolskim i śląskim. Posiadamy 13 lat bogatego doświadczenia, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. Marketingu sieci Fitness Platinium

(praca stacjonarna w biurze w Krakowie)

 

 

 

BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

 •  współtworzenie strategii marketingowej sieci Fitness Platinium
 • realizację działań promocyjnych i komunikacyjnych marki (offline i online)
 • zarządzanie treścią na stronie internetowej oraz planowanie i publikację postów w mediach społecznościowych
 • przygotowanie tekstów (media społecznościowe, strona internetowa, drukowane materiały reklamowe do klubów fitness, materiały outdoorowe i inne)
 • aktywne wsparcie w organizacji eventów
 • współpracę z innymi działami firmy oraz dostawcami zewnętrznymi (grafik, programista, agencje reklamowe, drukarnie) w zakresie realizowanych zadań
 • bieżący monitoring rynku, konkurencji oraz trendów
 • wsparcie Managera ds. Marketingu

 

OCZEKUJEMY:

 • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale marketingu lub agencji reklamowej
 • doskonałej znajomości języka polskiego i umiejętności tworzenia tekstów – warunek konieczny
 • wiedzy na temat content marketingu oraz podstawowej znajomości zasad SEO
 • znajomości mediów społecznościowych (Facebook, Instagram, TikTok)
 • podstawowej znajomości zasad i specyfiki kampanii w sieciach Google Ads oraz Facebook Ads
 • znajomości obsługi komputera, w tym oprogramowania MS Office (Excel, Power Point, Word)
 • umiejętności pracy pod presją czasu
 • orientacji w bieżących trendach marketingowych i chęci rozwoju
 • mile widziane: znajomość programów graficznych, umiejętność pracy z narzędziami typu: Google Analytics, Freshmail i systemami CMS (WordPress)


W ZAMIAN ZAPEWNIAMY:

 •  stabilne warunki zatrudnienia
 • po okresie próbnym umowę o pracę
 • kreatywną pracę przy ciekawych projektach
 • przyjazną atmosferę w młodym zespole, opartą na wzajemnej współpracy
 • możliwość doskonalenia umiejętności i pogłębiania wiedzy
 • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze marketingu
 • niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop, telefon
 • możliwość korzystania ze wszystkich klubów sieci Fitness Platinium w Krakowie bez ograniczeń

 

Jeżeli chcesz rozpocząć nowy etap swojej kariery, a przede wszystkim masz zapał i chęć do pracy i jesteś na bieżąco z trendami w marketingu – wyślij CV!

 

 

Kandydatów, którzy chcą wyrazić zgodę na udział również w kolejnych, przyszłych procesach rekrutacji prosimy o umieszczenie w treści CV zgody o treści jak poniżej. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Brak zgody nie będzie podstawą niekorzystnego traktowania i nie spowoduje wobec Pani/Pana jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, zwłaszcza nie będzie stanowił przyczyny uzasadniającej odmowę zatrudnienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Just Fit sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. J. Lea 116, KRS: 0000598055, NIP: 6772397822 dla celów niezbędnych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w  związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o  ochronie danych).

KLAUZULA INFORMACYJNA O DANYCH OSOBOWYCH

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Just Fit sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie (30-133) przy ul. Juliusza Lea 116, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Środmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000598055 (dalej jako: „Administrator”).

W sprawie związanych z przetwarzaniem danych osobowych, Administrator prosi o kontakt na adres siedziby: Just Fit Sp. z o.o., ul. J. Lea 116, 30-133 Kraków.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w  sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i  w  sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) (w przypadku umowy współpracy, umowy zlecenia lub umowy o dzieło) lub  na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c) w zw. z art. 221 § 1 Kodeksu pracy. W przypadku zamieszczenia danych niewymaganych w ogłoszeniu, lub wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych, podstawą przetwarzania jest zgoda – art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Przesłanie danych osobowych w zakresie szerszym, niż wynikający z ogłoszenia, stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych w celu przeprowadzenia rekrutacji. Zgoda może zostać w każdej chwili wycofana, przy czym wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administrator nie będzie udostępniał Pani/Pana danych osobowych innym podmiotom (odbiorcom).

Administrator nie będzie przekazywał Pani/Pana danych osobowych do państw trzecich.

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody na przetwarzanie danych osobowych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji przez okres 2 lat albo do czasu cofnięcia udzielonej zgody.

Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. W przypadku gdy wyraziła Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla realizacji przyszłych procesów rekrutacji ma Pani/Pan prawo do przenoszenia danych, obejmujące uprawnienie do otrzymania danych i przesłania ich innemu administratorowi lub do żądania, w razie możliwości technicznych, przesłania tych danych bezpośrednio innemu administratorowi.

Ma Pani/Pan prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Cofnięcia zgody dokonuje się poprzez kontakt na adres siedziby: Just Fit Sp. z o.o., ul. J. Lea 116, 30-133 Kraków.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji.


Aplikuj
Aplikuj
Platinium Wellness Sp. z o.o.
Fitness Platinium to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów. Mamy trzynaście lat bogatego doświadczenia, kilkanaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i tysiące zadowolonych klientów.
# #