Partnerzy

Este Team

Este Team to salon tworzony przez zespół profesjonalistów w dziedzinie kosmetyki, medycyny estetycznej, fryzjerstwa i makijażu.

Czytaj więcej
Villa Dermatica

Villa Dermatica to klinika specjalizująca się w zabiegach z zakresu medycyny estetycznej, kosmetyki profesjonalnej i dermatologii leczniczej. Specjalnie dla naszych Klientów klinika organizuje wyjątkowe konsultacje i zabiegi kosmetyczne w klubie Fitness Platinium Solvay Park.

Czytaj więcej
Kraków Football Kings

Kraków Football Kings to krakowska drużyna futbolu amerykańskiego. Sieć Fitness Platinium we współpracy z zawodnikami promuje aktywny tryb życia oraz sportową rywalizację. W ramach projektu przeprowadzono wiele wspólnych akcji oraz eventów w Krakowie i okolicach. Więcej o drużynie znajdziesz na: http://krakowkings.org/

Czytaj więcej
Akukuu Centrum Zabaw

Akukuu to nowoczesne centrum zabaw dla dzieci do 12 roku życia. Specjalne konstrukcje, zjeżdżalnie, baseny z kulkami oraz interaktywne gry to tylko część atrakcji dostępnych dla odwiedzających. Istnieje także możliwość zorganizowania przyjęcia urodzinowego dla dziecka. Obiekty znajdują się przy ul. Bratysławskiej 4 oraz Zakopiańskiej 105 (Solvay Park) w Krakowie. Więcej informacji oraz cennik znajdziesz na: www.akukuu.pl.

Czytaj więcej