O klubie

Klub w Galerii Plaza to wyjątkowe miejsce, bo połączone ze Szkołą Walki Drwala. W ofercie znajdziesz zajęcia fitness, siłownię, a także sporty walki. Tutaj zadbasz o każdą partię mięśniową oraz sprawność całego ciała i osiągniesz wymarzony cel.

Klub powstał w listopadzie 2014 roku. Na łącznej powierzchni 2300 m2 znajduje się 10 stref, w tym Strefa Cross Fitness, Strefa Sztuk Walki, Strefa Kobiet oraz Sala Fitness mieszcząca 30 osób. W klubie znajduje się 81 maszyn cardio, 38 maszyn siłowych oraz 4800 kg obciążeń, a także nowoczesna sauna sucha.

Miłośnicy sztuk walki w ramach posiadanego karnetu do klubów Fitness Platinium, karty sportowej lub korzystając z jednorazowego wejścia mogą brać udział w zajęciach organizowanych przez Szkolę Walki Drwala. W ofercie znajdują się m.in. boks, BJJ, MMA i wiele więcej.

Do dyspozycji Klubowiczów jest także darmowy dostęp do sieci Wi-Fi oraz duży parking znajdujący się w podziemiach oraz przy Galerii Plaza.

GALERIA PLAZA
Al. Pokoju 44 (Grzegórzki)
31-564 Kraków
Pn-Pt: 6:30-23:00
Sob-Nd: 7:00-22:00
map-img

Klub Al. Pokoju 44 w liczbach

2014
Rok założenia
2300 m2
powierzchnia
2 w 1
Klub i Szkoła Walki Drwala
81
Maszyn cardio
38
Maszyn siłowych
30
Miejsc na Sali fitness
4800 kg
Obciążeń
bezpłatny parking

Mapa klubu

Szkoła Walki Drwala
Szkoła Walki Drwala to nie tylko klub MMA i sportów walki. Tu zawodowy sport łączy się z zabawą i rekreacją, a zajęcia prowadzą profesjonaliści: jeden z najlepszych zawodników MMA w Polsce - Tomasz „Gorilla” Drwal - i jego team.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa Cross Fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również

# #