Poradnik dla nowych klientów

1. Pierwszy karnet

Swój pierwszy karnet możesz z powodzeniem kupić nie ruszając się z domu. Wystarczy, że skorzystasz z panelu Klienta dostępnego w naszym serwisie. Oczywiście karnet możesz kupić również w naszych klubach, korzystając z kiosku multimedialnego. Za karnet możesz zapłacić kartą lub gotówką.

Online - przez stronę internetową, z dowolnego urządzenia.
Porada
Płatność online za karnet jest błyskawiczna i szybko się księguje. Potwierdzenie płatności otrzymasz na swoją skrzynkę mailową. Możesz ruszyć na trening wprost sprzed swojego komputera ;)
W kiosku multimedialnym w dowolnym klubie Fitness Platinium.
Porada
Zakup karnetu przebiega tak, jak w Panelu Klienta. Za karnet w kiosku zapłacisz kartą płatniczą lub przez Przelewy24. Za karnet możesz również zapłacić gotówką.

2. Pierwsza wizyta w Klubie

Jeśli wybierasz się do nas po raz pierwszy, musisz pamiętać o kilku sprawach. Przede wszystkim konieczna jest kłódka, która umożliwi bezpieczne zamknięcie szafki. Jeśli kupujesz pierwszy karnet, darmową kłódkę otrzymasz od nas przy pierwszej wizycie (do wyczerpania zapasów).

Podejdź do recepcji i poinformuj nas, że jesteś w Fitness Platinium po raz pierwszy.
Zeskanuj przy czytniku wybrany palec – od teraz skan palca będzie Twoją uniwersalną wejściówką do każdego klubu: to szybkie i wygodne.
Porada
Twoje dane biometryczne są bezpieczne - nie zbieramy całego odcisku palca, program sczytuje jedynie charakterystyczne punkty i tworzy z nich unikalny kod.
Przy pierwszym zakupie karnetu, zgodnie z regulaminem, otrzymasz kłódkę gratis. Odbierz ją w klubie, który wybrałeś w systemie.
Porada
Kłódka szyfrowa otwiera się po wprowadzeniu kodu - recepcjonistka chętnie pomoże Ci ustawić kod. Pamiętaj, by zabrać kłódkę po zakończonym treningu.

Pamiętaj, aby zabrać

Obuwie sportowe
Porada
W naszych klubach staramy się utrzymać czystość i komfort dla użytkowników. Pomóż nam w tym zmieniając obuwie przed każdym treningiem.
Ręcznik
Porada
Z naszych maszyn korzysta wielu Klubowiczów. Używanie ręcznika podczas ćwiczeń pomaga utrzymać sprzęt w czystości dla kolejnej osoby.

3. Zapisy na zajęcia

We wszystkich obiektach dostępni są wykwalifikowani instruktorzy, którzy w każdej chwili służą poradą. Jeśli potrzebujesz pomocy, zawsze warto zapytać! Pamiętaj, że za każdym razem należy się na dane zajęcia zapisać, co jest niezwykle proste, szybkie i wygodne.

Znajdź interesujące Cię zajęcia w grafiku online lub poszukaj czegoś dla siebie na liście zajęć.
Porada
Aktualny grafik dostępny jest na stronie internetowej na siedem kolejnych dni.
Gdy już wybierzesz zajęcia, nasza strona przeniesie Cię do panelu klienta, gdzie będziesz mógł się na nie zapisać.
Porada
Jeśli nie możesz przyjść na zajęcia, nie zapomnij odwołać swojego zapisu - może ktoś skorzysta ze zwolnionego miejsca?

4. Co dalej?

Jesteś już naszym Klubowiczem? Wspaniale! Pamiętaj jednak o kilku ważnych rzeczach.

Pamiętaj, aby przedłużać karnet, by zachować ciągłość członkostwa.
Porada
Możesz to zrobić w Panelu Klienta lub w kiosku w klubie.
Sprawdzaj regularnie naszą stronę, aby być na bieżąco z nowościami, promocjami i konkursami!
Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nasz personel chętnie pomoże.

Zobacz również