Grafik

Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Fat Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
8:30
Joga
Kasia Buchacz
SALA B / 60 min
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Yoga dla kręgosłupa
Kasia Buchacz
SALA B / 55 min
Pilates/Stretching
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Ball&Shape
Karolina Kołodziejczyk
SALA B / 55 min
9:00
Tabata
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Body Shape
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Cardio + Brzuch
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 55 min
Pump
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Body Shape
Platinium Team
SALA A / 55 min
9:30
Pupomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 30 min
Pupomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
10:00
Pump
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Trening obwodowy
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Body Shape
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 55 min
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Aerobox
Julita Tkaczyk-Trzeciak
SALA A / 55 min
Cardio + Brzuch
Platinium Team
SALA A / 55 min
Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 30 min
Mobility&Workout
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 90 min
10:30
Aktywna Mama
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Aktywna Mama
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
11:00
Zumba®
Platinium Team
SALA A / 55 min
Body Shape
Platinium Team
SALA A / 55 min
11:30
Stretching
Agnieszka Zielińska
SALA B / 30 min
16:00
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Tabata
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
ABT
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Pupomania
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 30 min
Trening obwodowy
Platinium Team
SALA A / 55 min
16:30
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 60 min
Brzuchomania
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 30 min
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
17:00
TBC+Step
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Fat Killer
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
ABT
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Trening obwodowy
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 55 min
Pupomania
Platinium Team
SALA A / 30 min
17:30
Trening obwodowy
Monika Sobieraj
SALA B / 55 min
Yoga dla kręgosłupa
Kasia Buchacz
SALA B / 55 min
Pupomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 30 min
Tabata
Asia Symela
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Brzuchomania
Platinium Team
SALA A / 30 min
18:00
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Pump
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Zumba®
Katarzyna Gac
SALA A / 55 min
Body Shape
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Fat Killer
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Cross Training dla początkujących
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Boks
Michał Żeromiński
STREFA CROSS TRAINING / 60 min
Cross Training
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Boks
Michał Żeromiński
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Cross Training
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 30 min
18:30
ABT
Monika Sobieraj
SALA B / 60 min
Trening obwodowy
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 55 min
Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 55 min
19:00
Brzuchomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
Fat Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Pump
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
TBC+Step
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Cross Training
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Kettlebell
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Full Body & Interwał
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Fat Killer
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
19:30
Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Pilates/Stretching
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 55 min
Joga
Kasia Buchacz
SALA B / 90 min
Pupomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
20:00
Zumba®
Kamila Michałowska
SALA A / 55 min
Pupomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
Trening obwodowy
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Kettlebell
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Trening obwodowy
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Full Body&TRX
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
20:30
Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 55 min
Brzuchomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF