Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:30
Stretching
Karina Piwowarska
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Joga
Platinium Team
SALA B / 90 min
Zdrowy Kręgosłup
Karina Piwowarska
SALA B / 55 min
PILATES DLA KRĘGOSŁUPA
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Norbert Piątek
SALA B / 50 min
9:00
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Booty Killer
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Fat Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Tabata
Asia Symela
SALA A / 55 min
Body Shape
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Pupomania&Brzuchomania
Platinium Team
SALA A / 55 min
9:30
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Pupomania&Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA B / 55 min
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
10:00
Fat Killer
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Pupomania&Brzuchomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Trening obwodowy
Platinium Team
SALA B / 55 min
10:30
Aktywna Mama
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
16:00
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Trening obwodowy
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Pupomania&Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Tabata
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
16:30
Fitness for Teens
Katarzyna Gac
SALA B / 55 min
17:00
Pupomania&Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Fat Killer
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Booty Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Pump
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
17:30
Tabata
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 55 min
Zumba®
Katarzyna Gac
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Norbert Piątek
SALA B / 55 min
Trening obwodowy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
STRETCHING & RELAKS
Karina Piwowarska
SALA B / 55 min
18:00
Booty Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Tabata
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 55 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
Pupomania&Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Fat Killer
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 55 min
18:30
Pilates/Stretching
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 55 min
PILATES DLA KRĘGOSŁUPA
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Pupomania&Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
PILATES DLA KRĘGOSŁUPA
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Cross Training dla początkujących
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
19:00
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Pupomania&Brzuchomania
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 50 min
Pump&Tabata
Monika Sobieraj
SALA A / 90 min
Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 55 min
Cross Training
Jakub Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
Cross Training
Jakub Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
19:30
Trening obwodowy
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 90 min
TRX
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Trening obwodowy
Asia Symela
STREFA CROSS TRAINING / 90 min
Kettlebell Beginners Class
Tomek Woźniak
STREFA CROSS TRAINING / 30 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA B / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Joga
Platinium Team
SALA B / 90 min
20:00
Zumba®
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
Body Shape
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 55 min
Zumba®
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
Boks
Jakub Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
Boks
Jakub Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #