Grafik

Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
Trening obwodowy
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
8:30
Joga
Kasia Buchacz
SALA B / 90 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Yoga dla kręgosłupa
Kasia Buchacz
SALA B / 90 min
Zajęcia Sportowe Pilates/Stretching
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Ball&Shape
Karolina Kołodziejczyk
SALA B / 50 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 20 min
9:00
Zajęcia Sportowe Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Fat Killer
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Pupomania
Agnieszka Zielińska
SALA A / 30 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Platinium Team
SALA A / 50 min
9:30
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
SALA A / 30 min
Aktywne 9 miesięcy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Pupomania
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 30 min
Zajęcia Sportowe Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
10:00
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Fat Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Cardio + Brzuch
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Fat Killer
Platinium Team
SALA A / 50 min
Trening funkcjonalny
Kuba Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
10:30
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 25 min
11:00
Zajęcia Sportowe Zumba®
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
Mobility & Stretching
Kuba Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 30 min
16:00
Fat Killer
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
17:00
Zajęcia Sportowe Body Shape
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Fat Killer
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Cardio + Brzuch
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Trening obwodowy
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe STRONG NATION®
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
17:30
Pupomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 30 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Pupomania
Platinium Team
SALA B / 30 min
18:00
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
SALA B / 20 min
Pump
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Pump&Tabata
Monika Sobieraj
SALA A / 90 min
Trening obwodowy
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe GT Training Strength
Karolina Kołodziejczyk
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Platinium Team
SALA B / 20 min
Cross Training dla początkujących
Asia Symela-Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
18:30
Zajęcia Sportowe Tabata
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Trening obwodowy
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 20 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Agnieszka Zielińska
SALA B / 50 min
Zajęcia Sportowe Pilates/Stretching
Platinium Team
SALA B / 55 min
Cross Training
Kuba Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
19:00
Zajęcia Sportowe Zumba®
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Monika Sobieraj
SALA A / 50 min
Fat Killer
Ewa Nostitz-Jackowska
SALA A / 50 min
Kettle
Tomek Woźniak
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Karina Piwowarska
SALA A / 50 min
Trening funkcjonalny
Asia Symela-Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
Fat Killer
Platinium Team
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
19:30
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 55 min
Boks
Kuba Ziętek
SALA B / 55 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Piotr Błędowski
SALA B / 50 min
Joga
Kasia Buchacz
SALA B / 90 min
Zajęcia Sportowe GT Training Compact
Asia Symela-Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 50 min
Pupomania
Agnieszka Zielińska
SALA A / 30 min
20:00
Trening obwodowy
Asia Symela-Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Pupomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Trening obwodowy
Asia Symela-Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Cross Training
Kuba Ziętek
STREFA CROSS TRAINING / 55 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe STRONG NATION®
Katarzyna Gac
SALA A / 50 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Agnieszka Zielińska
SALA A / 30 min
20:30
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Urszula Wojtunik
SALA B / 55 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Karina Piwowarska
SALA A / 30 min
Zajęcia Sportowe Pilates/Stretching
Agnieszka Zielińska
SALA B / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #