Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:00
Cross Fitness Advanced
Mateusz Filipak
Strefa Cross Fitness / 55 min
Cross Fitness Open WOD
Mateusz Filipak
Strefa Cross Fitness / 55 min
8:00
GT Strength
Blanka Potępa
Sala fitness I / 55 min
GT Power
Agata Maciejewska
Sala fitness I / 55 min
Body Shape
Michał Dziwina
Sala fitness I / 55 min
GT Wod
Blanka Potępa
Sala fitness I / 55 min
Cross Fitness Beginners
Mateusz Filipak
Strefa Cross Fitness / 55 min
8:30
TRX/Kettlebell
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
Kettlebell
Michał Dziwina
Sala fitness II / 55 min
Pilates/Stretching
Martyna Kapica
Sala fitness II / 55 min
Trening Funkcjonalny
Michał Dziwina
Sala fitness II / 60 min
9:00
CXWORX®/STRETCH
Joanna Kmon
Sala fitness I / 55 min
Body Shape
Anna Maj
Sala fitness I / 55 min
CXWORX®/STRETCH
Michał Dziwina
Sala fitness I / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Les Mills BODYPUMP®
Paulina Mularczyk
Sala fitness I / 60 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness I / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zumba®
Adriana Frasik
Sala fitness I / 55 min
ABT
Ewelina Podlecka
Sala fitness I / 55 min
9:30
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness II / 55 min
ABT
Martyna Kapica
Sala fitness II / 55 min
Tabata
Michał Dziwina
Sala fitness II / 55 min
Stretching
Anna Maj
Sala fitness II / 55 min
TRX/Kettlebell
Agata Wójcik
Sala fitness II / 55 min
Tabata
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness II / 55 min
10:00
Tabata
Joanna Kmon
Sala fitness I / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Anna Maj
Sala fitness I / 55 min
Senior Fitness
Michał Dziwina
Sala fitness I / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Domagała
Sala fitness I / 55 min
ABT
Paulina Mularczyk
Sala fitness I / 55 min
Body Shape
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 55 min
TBC+Step
Ewelina Podlecka
Sala fitness I / 55 min
10:30
Senior Fitness
Anna Jędruch
Sala fitness II / 55 min
Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness II / 55 min
Senior Fitness
Anna Maj
Sala fitness II / 55 min
Pilates
Agata Wójcik
Sala fitness II / 55 min
Stretching
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness II / 55 min
11:00
ABT
Agnieszka Pulchny
Sala fitness I / 55 min
Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness I / 55 min
Cross Fitness Beginners
Mateusz Filipak
Strefa Cross Fitness / 60 min
11:30
GT Mobility
Blanka Potępa
Sala fitness II / 55 min
Pilates
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness II / 55 min
12:00
GT Special
Matylda Konstanty
Sala fitness I / 55 min
15:00
Body Shape
Anna Jędruch
Sala fitness I / 55 min
Pupomania
Anna Jędruch
Sala fitness I / 55 min
Zumba®
Katarzyna Kozdęba
Sala fitness I / 55 min
16:00
ABT
Anna Trojanowska
Sala fitness I / 55 min
Tabata
Anna Jędruch
Sala fitness I / 55 min
Body Shape
Karolina Kucharczyk
Sala fitness I / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewelina Podlecka
Sala fitness I / 55 min
Pupomania
Anna Maj
Sala fitness I / 55 min
Pupomania
Barbara Bała
Sala fitness I / 55 min
16:30
Stretching
Anna Jędruch
Sala fitness II / 55 min
Pilates
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Katarzyna Kozdęba
Sala fitness II / 55 min
ABT
Karolina Kucharczyk
Sala fitness II / 55 min
17:00
GT Strength
Blanka Potępa
Sala fitness I / 55 min
CXWORX®/STRETCH
Joanna Kmon
Sala fitness I / 55 min
Pupomania
Karolina Kucharczyk
Sala fitness I / 55 min
Energy Jump
Ewelina Podlecka
Sala fitness I / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Anna Maj
Sala fitness I / 55 min
Zumba®
Sala fitness I / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Barbara Bała
Sala fitness I / 55 min
Pupomania
Platinium Team
Siłownia / 30 min
17:30
Tabata
Anna Trojanowska
Sala fitness II / 55 min
Pilates
Anna Jędruch
Sala fitness II / 55 min
TRX
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
TRX/Bosu
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
Salsation
Wiktoria Balon
Sala fitness II / 55 min
18:00
Les Mills BODYPUMP®
Kinga Sokół
Sala fitness I / 55 min
Zumba®
Adriana Frasik
Sala fitness I / 55 min
Tabata
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 55 min
Body Shape
Joanna Kmon
Sala fitness I / 55 min
ABT
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness I / 55 min
Body Shape
Karolina Kucharczyk
Sala fitness I / 55 min
Zumba®
Julia Zawistowicz
Sala fitness I / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cross Fitness Advanced
Mateusz Filipak
Strefa Cross Fitness / 55 min
18:30
Pupomania
Anna Trojanowska
Sala fitness II / 55 min
TRX/Kettlebell
Joanna Kmon
Sala fitness II / 55 min
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness II / 55 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
TRX
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
19:00
Energy Jump
Kinga Sokół
Sala fitness I / 55 min
TBC+Step
Magdalena Zając
Sala fitness I / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 55 min
GT Compact
Blanka Potępa
Sala fitness I / 55 min
XCO
Monika Borowiec - Jucha
Sala fitness I / 55 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cross Fitness Beginners
Mateusz Filipak
Strefa Cross Fitness / 55 min
Cross Fitness Beginners
Marcin Ogórek
Strefa Cross Fitness / 55 min
Cross Fitness Beginners
Marcin Ogórek
Strefa Cross Fitness / 55 min
19:30
Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness II / 55 min
Pupomania
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 55 min
Bosu/Kettlebell
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 55 min
ABT
Joanna Kmon
Sala fitness II / 55 min
Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness II / 55 min
20:00
Body Shape
Sylwia Zgłobik - Kapuścińska
Sala fitness I / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Magdalena Zając
Sala fitness I / 55 min
GT Core
Blanka Potępa
Sala fitness I / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
Sala fitness I / 55 min
GT Wod
Blanka Potępa
Sala fitness I / 55 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
GT Beginners
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Cross Fitness Open WOD
Marcin Ogórek
Strefa Cross Fitness / 55 min
20:30
Speedball
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 55 min
Easy Tone Step
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 55 min
Speedball
Renata Mączyńska
Sala fitness II / 55 min
Pilates
Joanna Kmon
Sala fitness II / 55 min