Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
6:30
Cross Fitness Open WOD
Oliwia Kowalska
Cross fitness / 55 min
Cross Fitness Open WOD
Oliwia Kowalska
Cross fitness / 55 min
7:00
SHAPER FULL BODY&ABS
Michał Dziwina
SHAPER / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Michał Dziwina
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Michał Dziwina
SHAPER / 45 min
8:00
Zajęcia Sportowe GT Training Strength
Blanka Potępa
Sala fitness / 55 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Aleksandra Stefańska
SHAPER / 45 min
GT Training Core
Blanka Potępa
Sala fitness / 55 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Michał Dziwina
SHAPER / 45 min
9:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Sylwia Świątek
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Pilates/Stretching
Martyna Kapica
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Zumba®
Alicja Ożóg
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Sylwia Świątek
Sala fitness / 55 min
SHAPER DOUBLE SHOT
Platinium Team
SHAPER / 45 min
SHAPER PRIDE
Platinium Team
SHAPER / 45 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Król
Sala fitness / 55 min
10:00
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Senior Fitness
Sylwia Świątek
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Anna Maj
Sala fitness / 55 min
Senior Fitness
Martyna Kapica
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Zumba®
Adriana Frasik
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe TBC+Step
Ewelina Król
Sala fitness / 55 min
17:00
Zajęcia Sportowe Pilates/Stretching
Kinga Sokół
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Domagała
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Karolina Kucharczyk
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
Sala fitness / 55 min
17:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Sylwia Świątek
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Renata Mączyńska - Czerwiec
SHAPER / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Konrad Kapuściński
SHAPER / 45 min
18:00
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
ABS
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Kinga Sokół
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Brzuchomania
Wiktoria Szymańska
Sala fitness / 55 min
GT Training Core
Blanka Potępa
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Stretching
Sylwia Świątek
Sala fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
Renata Mączyńska - Czerwiec
Sala fitness / 55 min
18:30
SHAPER FULL BODY&ABS
Renata Mączyńska - Czerwiec
SHAPER / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Sylwia Świątek
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Michał Dziwina
SHAPER / 45 min
SHAPER UPPER BODY&ABS
Renata Mączyńska - Czerwiec
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Konrad Kapuściński
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Platinium Team
SHAPER / 45 min
SHAPER FULL BODY&ABS
Platinium Team
SHAPER / 45 min
19:00
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Mobility & Stretching
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zajęcia Sportowe Zumba®
Weronika Kosmowska
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Renata Mączyńska - Czerwiec
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Zdrowy Kręgosłup
Sylwia Zgłobik-Kapuścińska
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe GT Training Strength
Blanka Potępa
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Body Shape
Renata Mączyńska - Czerwiec
Sala fitness / 55 min
19:30
SHAPER LOWER BODY&ABS
Renata Mączyńska - Czerwiec
SHAPER / 45 min
SHAPER LOWER BODY&ABS
Michał Dziwina
SHAPER / 45 min
20:00
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Trening funkcjonalny
Platinium Team
Siłownia / 30 min
Zajęcia Sportowe GT Training Strength
Blanka Potępa
Sala fitness / 75 min
Zajęcia Sportowe Pilates
Renata Mączyńska - Czerwiec
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Les Mills BODYPUMP®
Mariusz Gawryś
Sala fitness / 55 min
Zajęcia Sportowe Zumba®
Patrycja Tarasiuk
Sala fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #