Klub w Galerii Solvay Park czynny jest 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, możesz więc trenować o dowolnej porze! Jest jednym z większych klubów Fitness Platinium® i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w kwietniu 2012 roku jako czwarty klub sieci. Jego powierzchnia to ponad 2400 m2. Klub składa się aż z 10 stref, w tym strefy treningu personalnego, strefy Oldschool, strefy ELEIKO®, strefy cross fitness, strefy kobiet oraz dwóch saun suchych wspólnych dla kobiet i mężczyzn. W klubie znajdują się dwie sale fitness mieszczące łącznie 65 osób, a także 85 maszyn cardio, w tym bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne i drabina Jakuba oraz 80 maszyn siłowych i 6700 kg obciążeń.
Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, parking znajdujący się w Galerii Solvay Park. Dla naszych Klientów trzy pierwsze godziny postoju są darmowe.

ul. Zakopiańska 105
(Borek Fałęcki)
24h/7

Klub Zakopiańska 105 w liczbach

Klub całodobowy
Maszyn Cardio
3 godziny
Bezpłatnego parkingu

Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Strefa Cross Fitness