Klub w Galerii Solvay Park jest jednym z większych klubów Fitness Platinium® i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w kwietniu 2012 roku jako czwarty klub sieci. Jego powierzchnia to ponad 3000 m2. Klub składa się aż z 15 stref, w tym strefy treningu personalnego, strefy Oldschool, strefy ELEIKO® Strefy SHAPER, strefy cross fitness, strefy kobiet oraz dwóch saun suchych wspólnych dla kobiet i mężczyzn. W klubie znajdują się dwie sale fitness mieszczące łącznie 85 osób, a także 85 maszyn cardio, w tym bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne i drabina Jakuba oraz 80 maszyn siłowych i 6700 kg obciążeń.

Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, parking znajdujący się w Galerii Solvay Park. Dla naszych Klientów trzy pierwsze godziny postoju są darmowe.

ul. Zakopiańska 105
(Borek Fałęcki)
Zamknięte do odwołania.

Klub Zakopiańska 105 w liczbach

Maszyn Cardio
3 godziny
Bezpłatnego parkingu

Strefa Fight
W tej strefie znajdziesz worki treningowe, na których możesz udoskonalać swoje zdolności bokserskie.
Gym Box
To specjalnie wydzielona strefa, wyposażona w niezbędne go treningu sprzęty i akcesoria. Jak to działa? Ty chcesz  mieć przestrzeń i narzędzia do treningu tylko dla siebie, my umożliwiamy ci rezerwację Gym Box z całym jego wyposażeniem na  konkretną godzinę. To idealna opcja dla osób, które cenią sobie trening w samotności lub w towarzystwie trenera. Wynajem salki to koszt 10 zł/55 minut.
Strefa Shaper
Shaper to wyjątkowy klimat klubowy, głośna muzyka i mnóstwo kolorów! Zajęcia polegają na około pięciominutowych rundach interwałowych pomiędzy bieżnią a ławeczką funkcjonalną. To doskonałe połączenie cardio (bieżnia) ze wzmacnianiem (ławeczka). Chcesz poznać kompletnie nową odsłonę treningu? W takim razie nowa strefa zajęć grupowych jest właśnie dla ciebie!
Cinema cardio
Sala kinowa z dużym ekranem. Podczas treningu cardio obejrzysz tu najciekawsze kinowe produkcje.
Strefa Treningu Personalnego
To idealna przestrzeń, w której bez przeszkód wykonasz trening ze swoim instruktorem. Znajdziesz tu szeroki wybór sprzętu, a dzięki komfortowym warunkom przyswoisz niezbędną wiedzę i umiejętności pod okiem osobistego trenera.
Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Strefa ELEIKO®
Wyposażona jest w wysokiej jakość sprzęt ELEIKO® do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Oldschool
Jedyna w swoim rodzaju strefa, w której poczujesz się jak w siłowni ze starych, dobrych czasów. Tu znajdziesz żeliwne hantle, wyjątkowy sprzęt i atmosferę sprzed lat.
Strefa Cross Fitness