O klubie

Klub w Galerii Solvay Park czynny jest 24 godziny, przez 7 dni w tygodniu, możesz więc trenować o dowolnej porze! Jest jednym z większych klubów Fitness Platinium® i znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji z wygodnym dojazdem i przestronnym parkingiem.

Klub powstał w kwietniu 2012 roku jako czwarty klub sieci. Jego powierzchnia to ponad 1600 m2. Klub składa się aż z 10 stref, w tym Strefy Treningu Personalnego, Strefy Cross fitness, Strefy Kobiet i Strefy Relaksu z sauną suchą wspólną dla kobiet i mężczyzn. W klubie znajdują się dwie Sale Fitness mieszczące łącznie 65 osób, a także 85 maszyn cardio, w tym bieżnie, orbitreki, rowery stacjonarne i drabina Jakuba oraz 60 maszyn siłowych i 5500 kg obciążeń.
Do dyspozycji Klubowiczów jest ponadto darmowa sieć Wi-Fi oraz duży, parking znajdujący się w Galerii Solvay Park. Dla naszych Klientów trzy pierwsze godziny postoju są darmowe.

ul. Zakopiańska 105
(Borek Fałęcki)
30-418 Kraków
24h/7
map-img

Klub Zakopiańska 105 w liczbach

2012
Rok założenia
24/7
Klub całodobowy
1600 m2
Powierzchnia
85
Maszyn Cardio
60
Maszyn siłowych
65
Miejsc na Sali fitness
5500 kg
Obciążeń
3 godziny
Bezpłatnego parkingu

Mapa klubu

Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej. Sesja w saunie to najlepszy sposób na regenerację po treningu.
Strefa Cross Fitness
To miejsce dla osób kochających ekstremalny wysiłek. Znajdujący się w strefie sprzęt służy do łączenia wielu ćwiczeń, takich jak przysiady, podciąganie, podskoki, podnoszenie ciężarów, bieg i wiele więcej.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również