Squash

Korty do squasha

W klubie Fitness Platinium Aleja Pokoju masz możliwość skorzystania z kortów do squasha i to bez żadnych dodatkowych opłat! Wystarczy, że zarezerwujesz kort w Panelu Klienta.

 

ZAREZERWUJ TERAZ


Nie masz swojego sprzętu do gry?
Nie ma sprawy! W recepcji klubu możesz wypożyczyć cały komplet – dwie rakiety i piłeczkę. Koszt wypożyczenia to 25 zł za 60 minut.

Zapraszamy do gry zarówno doświadczonych zawodników, którzy od dłuższego czasu trenują squasha, jak i osoby początkujące chcące poznać ten sport. Zapewniamy profesjonalny kort o odpowiednich wymiarach i właściwym wyposażeniu, dzięki czemu można w prawidłowy sposób ćwiczyć technikę i organizować rozgrywki. Udostępniamy lokalizację z myślą o treningach indywidualnych i parowych, a także dla grup składających się z większej liczby osób. W każdym przypadku gwarantujemy maksimum frajdy i satysfakcji, jaką może dawać ten sport!

Squash – dlaczego warto

Dlaczego warto zdecydować się na squash w naszym klubie w Krakowie? Przede wszystkim dlatego, że jest dostępny w ramach karnetu – wystarczy więc rakieta i piłka, żeby móc bez żadnych dodatkowych opłat poodbijać. Profesjonalnie oznakowany i prawidłowo wykonany kort w połączeniu z możliwością wypożyczenia sprzętu otwiera przed każdym perspektywę spróbowania tej dyscypliny. Istnieje wiele powodów, dla których jest ona zdecydowanie godna uwagi.

Tym, co wyróżnia squash, jest dynamika i wszechstronność. Szybkość rozgrywki sprawia, że w krótkim czasie spala się dużą liczbę kalorii, a to szczególnie istotne z punktu widzenia osób odchudzających się. Uprawianie tego sportu pozwala utrzymać organizm w dobrej kondycji. Regularne treningi z rakietą w ręku przekładają się na poprawę motoryki i ogólnej sprawności ruchowej – dzięki nim poczujesz się lepiej i zdrowiej, a Twoja sylwetka będzie wyglądała korzystniej. Zaczniesz biegać szybciej i poruszać się pewniej, a wydolność znacząco się zwiększy. Zapisz się na rozgrywkę w naszym centrum fitness w Krakowie i przekonaj się o tym osobiście!

Squash daje mnóstwo satysfakcji, szczególnie gdy widzisz postępy w umiejętnościach posługiwania się rakietą. Pamiętaj jednak, że gra na wysokim poziomie wymaga czasu i wielu treningów – to stosunkowo wymagająca dyscyplina pod względem technicznym, jednak jesteśmy przekonani, że gdy już ją opanujesz, wprost pokochasz ten sport. Wśród jego zalet można wymienić wspomaganie rozwoju także w wymiarze mentalnym, ponieważ rozgrywka wymaga najwyższego skupienia i skutecznie wspomaga umiejętność koncentracji.

Odbijanie piłki zgodnie z zasadami squasha to jednak przede wszystkim źródło niesamowitej frajdy i zabawy dla każdego bez względu na płeć, wiek, masę ciała czy aktualną kondycję fizyczną. Jej uniwersalność sprawia, że z powodzeniem mogą w nią grać zarówno nastolatkowie (wejście do klubu od lat 15), jak i osoby starsze. W naszym centrum fitness w Krakowie masz gwarancję przyjemnej atmosfery i możliwość wypożyczenia sprzętu. Zobacz jego regulamin. Zapraszamy

Zobacz regulamin wypożyczenia sprzętu do squasha.