Otwarcie klubu The Legend już 3 lutego!

Poczuj klimat, w którym rodziły się krakowskie Legendy Sportu. Już 3 lutego (poniedziałek) nastąpi otwarcie klubu The Legend przy ul. Reymonta 22A. To przestrzeń, która jest nie tylko siłownią, ale i miejscem przesiąkniętym historią minionych lat.

Klub The Legend to 1100 m2, sala fitness i 8 stref treningowych:
•    Strefa wolnych ciężarów
•    Strefa dwuboju i trójboju siłowego
•    Strefa funkcjonalna
•    Strefa cardio
•    Strefa kobiet
•    Strefa maszyn półwolnych
•    Strefa maszyn izotonicznych
•    Strefa ABS

Będą na ciebie czekać również fantastyczne i energetyczne zajęcia fitness! Ale, ale… nie samym treningiem człowiek żyje, dlatego po wysiłku daj sobie chwilę relaksu w saunie suchej,

Klub The Legend jest częścią Fitness Platinium, więc będą w nim obowiązywać karnety Fitness Platinium: karnet OPEN (119 zł), HALF OPEN (69 zł), OPEN 3-dniowy (25 zł). Dostępna będzie również możliwość jednorazowego wejścia w kwocie 19 zł.
W klubie akceptowane są: karty Multisport, Fit Sport, Fit Profit, pakiety OK System oraz bony Sodexo.

Spośród innych klubów sieci Fitness Platinium The Legend wyróżnia się zanurzeniem w sportowej historii Towarzystwa Sportowego Wisła. Jego powstanie jest elementem długodystansowej współpracy z Towarzystwem, w ramach której planowana jest budowa nowego obiektu o charakterze społeczno-sportowym. Odpowiadanie na potrzeby lokalnej społeczności, zaangażowanie w jej rozwój sportowy oraz promowanie kultury fizycznej – właśnie te cele przyświecają tej współpracy.

To jak, możemy liczyć na twoją obecność? Pamiętaj – to tu staniesz się Legendą!

ok_nowe_logo

Zapraszamy posiadaczy pakietu OK System! Trenuj u nas, a twoja forma będzie #bardziejOK. Z pakietem OK System w łatwy i szybki sposób skorzystasz z naszych usług – rejestruj swoje wejścia do klubu za pomocą aplikacji OK System, na recepcji okaż zwrotny SMS i ciesz się treningiem w The Legend.

Chcesz zobaczyć, jak będzie się prezentować wyjątkowa przestrzeń klubu The Legend? Zerknij na nasze wizualizacje. Życzymy ci legendarnych treningów i do zobaczenia już niedługo!

# #