Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:00
GT Strength
Jakub Fryda
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Jakub Fryda
Sala Fitness / 55 min
GT Wod
Jakub Fryda
Sala Fitness / 55 min
9:00
ABT
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Katarzyna Nazim
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Paulina Witowska
Sala Fitness / 55 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
10:00
Pilates/Stretching
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Katarzyna Nazim
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
ABT
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Joanna Pasternak
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Agata Wójcik
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Paulina Witowska
Sala Fitness / 55 min
16:00
Tabata
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
17:00
Les Mills BODYPUMP®
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
Brzuchomania
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Katarzyna Kozdęba
Sala Fitness / 55 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABT
Paulina Witowska
Sala Fitness / 55 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
ABS
The Legend Team
Klub / 30 min
18:00
GT Strength
Dawid Nowak
Sala Fitness / 55 min
Body Shape
Ewelina Podlecka
Sala Fitness / 55 min
GT Core
Dawid Nowak
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Katarzyna Kozdęba
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Paulina Witowska
Sala Fitness / 55 min
Trening Funkcjonalny
The Legend Team
Klub / 30 min
Trening Funkcjonalny
The Legend Team
Klub / 30 min
Trening Funkcjonalny
The Legend Team
Klub / 30 min
Trening Funkcjonalny
The Legend Team
Klub / 30 min
Trening Funkcjonalny
The Legend Team
Klub / 30 min
19:00
Zumba®
Barbara Kaczorowska
Sala Fitness / 55 min
GT Power
Dawid Nowak
Sala Fitness / 55 min
Salsation
Wiktoria Balon
Sala Fitness / 55 min
Zumba®
Barbara Kaczorowska
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
20:00
Stretching
Katarzyna Nazim
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
ABT
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Mobility & Stretching
The Legend Team
Klub / 30 min
Mobility & Stretching
The Legend Team
Klub / 30 min
Mobility & Stretching
The Legend Team
Klub / 30 min
Mobility & Stretching
The Legend Team
Klub / 30 min
Mobility & Stretching
The Legend Team
Klub / 30 min
21:00
Brzuchomania
Katarzyna Nazim
Sala Fitness / 55 min
Stretching
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Tabata
Dorota Dobija
Sala Fitness / 55 min
Pilates/Stretching
Honorata Osip
Sala Fitness / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #