O klubie

Wyobraź sobie miejsce, które było świadkiem tworzenia się sportowej historii. W jego murach zapisały się upadki i porażki, potrzebne i ostatecznie wiodące do sukcesów – zarówno małych, jak i tych spektakularnych. Wiele przepłyniętych basenów, pierwsze udane wsady do kosza, nawiązywanie więzi i przyjaźni. A gdzieś pomiędzy – ciężka praca i wielki wysiłek. To miejsce narodzin Legend Sportu.

ZOBACZ ZDJĘCIA

 

Klub The Legend zlokalizowany przy ul. Reymonta 22A to obiekt wyjątkowy, w którym nowoczesność przenika się z przeszłością. Nawiązując wystrojem do historii sekcji sportowych TS Wisła Kraków oraz symboli Miasta Krakowa, jest czymś więcej niż tylko siłownią. Łączy w sobie zalety wspaniałej przestrzeni do treningów (8 stref do ćwiczeń na 1100 m2) i miejsca, w którym znajdziesz inspirację, motywację i relaks (po udanym treningu rozluźnisz się w saunie suchej). Zanurz się w niepowtarzalnym klimacie klubu The Legend i doświadcz na własnej skórze jego wyjątkowości. Do dyspozycji Klubowiczów jest również bezpłatny parking.

Dołącz do The Legend. Tutaj staniesz się Legendą.

SPRAWDŹ CENNIK I KUP KARNET

 

 

Reymonta 22A
30-059 Kraków
Pon.-piąt.
6:30-23:00
Sob.-niedz.
8:00-20:00
map-img

Klub The Legend w liczbach

2020
Rok założenia
1100
Powierzchnia
40
maszyn siłowych
28
maszyn w strefie cardio
2000 kg
obciążeń
30
ilość miejsc na sali fitness
2 godziny
bezpłatnego parkowania

Mapa klubu

Strefa dwuboju siłowego i trójboju siłowego
Wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt do trójboju siłowego i dwuboju siłowego dla najbardziej wymagających osób. Sprzęt ten doskonale sprawdza się przy wyciskaniu, rwaniu i podrzucie.
Strefa ABS
Znajdziesz tu sprzęt i akcesoria niezbędne, by wyrzeźbić i wzmocnić mięśnie brzucha.
Sauna
W klubie możesz skorzystać z sauny suchej.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Strefa maszyn półwolnych
Znajdziesz tu pełen zestaw profesjonalnych maszyn do treningu siłowego, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. Dodatkowe obciążenia pozwalają swobodnie regulować stopień trudności i trenować jeszcze bardziej efektywnie.
Strefa maszyn izotonicznych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa kobiet
Miejsce dedykowane wyłącznie kobietom, gdzie bez skrępowania mogą wykonać trening funkcjonalny lub siłowy. Strefa wyposażona jest w niezbędny sprzęt: hantle, kettle, sztangi oraz dodatkowe maszyny, takie jak rollen do masażu ciała. Tutaj osiągniesz wymarzoną sylwetkę w komfortowej i przyjaznej atmosferze.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również