Спеціальні пропозиції

Chcesz rozpocząć regularne treningi na budowanie mięśni i redukcję tkanki tłuszczowej? Dbanie o swoje zdrowie i sylwetkę wcale nie musi być drogie! Skorzystaj z wyjątkowych promocji w naszym klubie fitness! W ramach członkostwa możesz korzystać z przyrządów do ćwiczeń na rozgrzewkę oraz na różne partie ciała, takich jak wolne ciężary, a także różnego rodzaju maszyny, jak na przykład bieżnie lub rowerki stacjonarne. Oprócz tego oferujemy wiele zajęć grupowych oraz spotkania z osobistym trenerem na siłowni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Jak zdrowo przeprowadzić trening fitness?

Regularna aktywność fizyczna, zarówno w domu, czy na świeżym powietrzu, jak i na siłowni pozytywnie wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Pomaga zrzucić nadmiarowe kilogramy i uzyskać szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Jednak aby przeprowadzić bezpieczny i efektywny trening fitness należy przestrzegać kilku zasad, takich jak:

Jeśli nie wiesz, jakie ćwiczenia na rozgrzewkę i jaki rodzaj treningu fitness najlepiej sprawdzi się dla Ciebie, umów się na konsultację z jednym z naszych trenerów. Dobrze dobrany plan treningowy sprawi, że proces spalania tkanki tłuszczowej i dochodzenia do wymarzonej sylwetki będzie dla Ciebie przyjemny i satysfakcjonujący!

Skorzystaj z wyjątkowych promocji w naszym klubie fitness

Chcesz regularnie ćwiczyć na siłowni? Dzięki naszym wyjątkowym promocjom skorzystasz z wielu możliwości rozwijania swojego ciała i budowania mięśni! Zrób sobie prezent i dołącz do nas! Kupując karnet, nie tylko zatroszczysz się o swoje zdrowie, ale również zaoszczędzisz pieniądze. Oprócz tego w naszym klubie fitness w każdy weekend możesz zaprosić na trening bliską osobę całkowicie bezpłatnie!