Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
7:30
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
8:00
ABT
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
GT Core
Kacper Kapera
FITNESS / 55 min
Pilates
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
9:00
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
Les Mills BODYPUMP®
Michał Dziwina
FITNESS / 55 min
Stretching
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Klaudia Matusik
FITNESS / 55 min
ABT
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
STRONG by Zumba®
Katarzyna Kozdęba
FITNESS / 55 min
ABT
Jarek Baziak
FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Nikola Szczodróch
FITNESS / 55 min
9:30
Aqua Aerobic
Anna Jędruch
BASEN / 45 min
10:00
Body Shape
Michał Dziwina
FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Klaudia Matusik
FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
FITNESS / 55 min
Stretching
Katarzyna Kozdęba
FITNESS / 55 min
Body Shape
Jarek Baziak
FITNESS / 55 min
Stretching
Nikola Szczodróch
FITNESS / 55 min
10:30
Aqua Interwał
Anna Jędruch
BASEN / 45 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
11:00
Zumba®
Anna Grzybowska
FITNESS / 55 min
15:00
Zumba®
Katarzyna Kozdęba
FITNESS / 55 min
BOSU
Anna Maj
FITNESS / 55 min
Zumba®
Katarzyna Kozdęba
FITNESS / 55 min
Body Shape
Anna Banasik
FITNESS / 55 min
ABT
Katarzyna Kozdęba
FITNESS / 55 min
15:30
Aqua Aerobic
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
16:00
ABT
Agata Wójcik
FITNESS / 55 min
Body Shape
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Anna Jędruch
FITNESS / 55 min
Stretching
Anna Banasik
FITNESS / 55 min
Fit Ball
Dominika Waksmundzka
FITNESS / 55 min
Pupomania
QUICK CLASS / 30 min
Zumba®
Katarzyna Bochenek
FITNESS / 55 min
Brzuchomania
Kinga Sokół
FITNESS / 55 min
16:30
Aqua Aerobic
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Power
Anna Maj
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Jogging
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Power
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
17:00
Stretching
Agata Wójcik
FITNESS / 55 min
Zdrowy Kręgosłup
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
TBC+Step
Anna Jędruch
FITNESS / 55 min
ABT
Dominika Waksmundzka
FITNESS / 55 min
Stretching
Dominika Waksmundzka
FITNESS / 55 min
Stretching
Kinga Sokół
FITNESS / 55 min
ABT
Patrycja Bugała
FITNESS / 55 min
17:30
Aqua Power
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Jogging
Anna Maj
BASEN / 45 min
Aqua Power
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Katarzyna Kozdęba
BASEN / 45 min
Aqua Power
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
Quick Start
Platinium Team
QUICK CLASS / 20 min
18:00
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
Brzuchomania
Małgorzata Boryczka
FITNESS / 55 min
TBC+Step
Anna Banasik
FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Katarzyna Barnaś
FITNESS / 55 min
BOSU
Dominika Waksmundzka
FITNESS / 55 min
Zumba®
Julia Zawistowicz
FITNESS / 55 min
Body Shape
Patrycja Bugała
FITNESS / 55 min
18:30
Aqua Aerobic
Agata Wójcik
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Sylwia Świątek
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Anna Jędruch
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Irina Łozińska
BASEN / 45 min
19:00
Trening obwodowy dla Pań
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
QUICK CLASS / 30 min
Trening obwodowy dla Pań
QUICK CLASS / 30 min
GT Strength
Izabela Ledwoń
FITNESS / 55 min
GT Power
FITNESS / 55 min
Pilates
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Milena Ludwig
FITNESS / 55 min
Pilates
Joanna Kmon
FITNESS / 55 min
19:30
Aqua Jogging
Małgorzata Boryczka
BASEN / 45 min
Aqua Interwał
Sylwia Świątek
BASEN / 45 min
Aqua Aerobic
Ewelina Podlecka
BASEN / 45 min
Aqua Power
Dominika Waksmundzka
BASEN / 45 min
Aqua Jogging
Irina Łozińska
BASEN / 45 min
20:00
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
ABS
QUICK CLASS / 20 min
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
FITNESS / 55 min
Les Mills BODYPUMP®
Milena Ludwig
FITNESS / 55 min
ABT
Sylwia Świątek
FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Eliza Hetka
FITNESS / 55 min
Body Shape
Joanna Kmon
FITNESS / 55 min
21:00
Pupomania
QUICK CLASS / 30 min
Pupomania
QUICK CLASS / 30 min
Pupomania
QUICK CLASS / 30 min
Pole Dance Intro
Eliza Hetka
FITNESS / 55 min
Pole Dance
Izabela Krajanowska-Pieniążek
FITNESS / 55 min
Pole Dance Intro
Izabela Krajanowska-Pieniążek
FITNESS / 55 min
Pupomania
Dominika Waksmundzka
FITNESS / 55 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF