Działamy i pomagamy! Przeczytaj o tym na naszej stronie

Mamy nową stronę internetową!

MAMYMOCPOMAGANIA.PL

To właśnie tutaj przeczytasz o akcjach, które udało nam się przeprowadzić w ostatnim czasie. Wyjątkowe sytuacje wymagają nieszablonowych działań. Wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości. Wiedzieliśmy jedno: nie poddajemy się!

Na stronie dowiesz się więcej o tym, że:

Bezpieczeństwo Klubowiczów i naszych Pracowników jest dla nas najważniejsze. Przed zamknięciem klubów wprowadziliśmy odpowiednie procedury higieniczne: w recepcjach pojawiły się żele antybakteryjne, zmieniliśmy sposób wejścia do klubów i wiele więcej.

Od początku epidemii angażujemy się charytatywnie. Wspieramy ochronę zdrowia i tych, którzy są w potrzebie. Pomogliśmy m.in. Szpitalowi Uniwersyteckiemu w Krakowie, programowi #PajacykBezPrzerwy i Seniorom z krakowskiego Domu Spokojnej Jesieni.

Od 2019 roku Fitness Platinium współpracuje z Fundacją Czarny pies i biały kot. Również ona podejmuje wiele działań w czasie pandemii.

Z naszymi Klientami pozostajemy w kontakcie online! Dbamy o ich formę nawet w czasie kwarantanny:

A to nie wszystko! Zorganizowaliśmy kilka akcji na poprawę humoru naszych Klientów.

  • To była wyjątkowa impreza. Jako pierwsi i jedyni zorganizowaliśmy domówkę online! DISCO PONAD WSZYSTKO, było gorrrrąco…
  • Na żywo na profilu Fitness Platinium wystąpili stand-uperzy Piotrek Szumowski i Sebastian Rejent. Rzeźbienie brzucha śmiechem? Oh yeah!
  • Wspieramy lokalnych artystów! Na profilu Fitness Platinium koncert dał wirtuoz gitary Imad Fares. Z kolei sieć Smart Gym zaprosiła do siebie gitarzystę Mariusza Goli.
  • A na krakowskich i śląskich ulicach pojawia się… Happy Car!

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wskakuj koniecznie na MAMYMOCPOMAGANIA.PL. Zapraszamy do lektury!

# #