Fitness Platinium Zabłocie 24 XXS  to najmniejszy klub Fitness Platinium. Znajduje się przy ul. Zabłocie 24 na poziomie 0 i -1. To klub, który pomoże Ci aktywnie rozpocząć dzień – krótki trening przed uczelnią i pracą sprawi, że dzień stanie się piękniejszy!

Na powierzchni 600 m2 znajduje się 5 stref treningowych, w tym Strefa Cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn izotonicznych, strefa funkcjonalna i sala fitness.

Do dyspozycji Klubowiczów dostępna jest strefa płatnego parkingu.

Skorzystaj z domofonu. Wciśnij 24 kluczyk 101. W razie problemów z przejściem przez furtkę zadzwoń pod 101.

Zabłocie 24
Pon.-Pt. 6:30-23:00
Sob-Nd. 8:00-20:00

Klub Zabłocie 24 XXS w liczbach