O klubie

Fitness Platinium Zabłocie 24 XXS  to najmniejszy klub Fitness Platinium. Znajduje się przy ul. Zabłocie 24 na poziomie 0 i -1. To klub, który pomoże Ci aktywnie rozpocząć dzień – krótki trening przed uczelnią i pracą sprawi, że dzień stanie się piękniejszy!

Na powierzchni 600 m2 znajduje się 5 stref treningowych, w tym Strefa Cardio, strefa wolnych ciężarów, strefa maszyn izotonicznych, strefa funkcjonalna i sala fitness.

Do dyspozycji Klubowiczów dostępna jest strefa płatnego parkingu.

Skorzystaj z domofonu. Wciśnij 24 kluczyk 101. W razie problemów z przejściem przez furtkę zadzwoń pod 101.

Zabłocie 24
30-701 Kraków
Pon.-Pt. 6:30-23:00
Sob-Nd. 8:00-20:00
map-img

Klub Zabłocie 24 XXS w liczbach

2019
Rok założenia
600 m2
Powierzchnia
12
maszyn izotonicznych
24
maszyn w strefie cardio
1000 kg
obciążeń
20
ilość miejsc na sali fitness
STREFA PARKOWANIA
płatna

Mapa klubu

Strefa maszyn siłowych
To miejsce do treningu przy użyciu profesjonalnych maszyn, dzięki którym możesz kontrolować tor ruchu oraz zachować prawidłową postawę ciała. W strefie znajdziesz szeroki wybór maszyn do treningu każdej partii mięśniowej.
Strefa funkcjonalna
To strefa przeznaczona do wykonywania kompleksowego treningu całego ciała. Do dyspozycji masz m. in. TRX, bosu, hantle, piłki gimnastyczne i maty, a przede wszystkim komfortowe warunki i przestrzeń do ćwiczeń.
Strefa wolnych ciężarów
Idealne miejsce do treningu siłowego, wyposażone w ławeczki oraz szeroki wybór hantli i sztang do wyciskania. Tutaj zbudujesz masę mięśniową i wyrzeźbisz swoją sylwetkę.
Sala Fitness
W tej sali odbywają się 55-minutowe zajęcia grupowe, podczas których pod czujnym okiem instruktora, wzmocnisz swoje mięśnie, spalisz zbędną tkankę tłuszczową lub odprężysz się w trakcie zajęć mentalnych. Zabierz ze sobą ręcznik oraz wodę i poczuj siłę grupowej motywacji.
Strefa Cardio
Idealne miejsce dla wszystkich miłośników treningu cardio! Znajdziesz tu bieżnie i rowerki, ale również orbitreki oraz inny sprzęt do treningu wytrzymałościowego.
club-photo

Zobacz również

# #