Zdrowy kręgosłup

Rodzaj zajęć: Mentalne

Intensywność: Relaksujące

Zdrowy Kręgosłup to trening skupiający się na mięśniach stabilizujących kręgosłup. Ćwiczenia pomagają zapobiegać schorzeniom kręgosłupa oraz minimalizują skutki jego przeciążeń. Relaksacyjna forma ćwiczeń pozwala w sposób bezpieczny uelastycznić mięśnie pleców i zmniejszyć ich napięcie, jednocześnie ucząc prawidłowej postawy i nawyków ruchowych.

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

DLA KOGO JEST TRENING ZDROWY KRĘGOSŁUP?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

Trening nie jest dynamiczny, ale cechuje go duża precyzyjność. Podczas wykonywania ćwiczeń skupiamy się na technice i prawidłowej postawie. Wykonywanie tych ćwiczeń pozwoli ci wzmocnić mięśnie kręgosłupa i mięśnie głębokie oraz poprawić mobilność. Takie działania pozwolą ci uniknąć bóli kręgosłupa i dyskomfortu związanego z długotrwałym przyjmowaniem jednej pozycji. Przeznaczone są dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności. Ważne jest to, by trenować pod okiem doświadczonego trenera.

GDZIE ODBYWA SIĘ TRENING ZDROWY KRĘGOSŁUP W FITNESS PLATINIUM?

Treningi Zdrowy Kręgosłup znajdziesz w grafiku zajęć aż dziewięciu klubach Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Zdrowy Kręgosłup obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium, pakiet Medicover Sport lub inną kartę sportową, akceptowaną w naszej sieci – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: