NOWE ZAJĘCIA TWERKOUT FITNESS

 ✅ Jak wyglądają zajęcia ze mną i na czym polega Twerkout fitness?

Trening ten powstał z myślą o walce z kobiecymi kompleksami. Podczas tego treningu uczysz się doceniać swój wygląd, radzić sobie z wadami, kontrolować i koordynować pracę swojego ciała. Uczysz się kochać siebie, swoje ciało i to jaka jesteś.

Co zyskujesz trenując Twerkout fitness i dla kogo jest?

Jest dla każdej kobiety! Bez wyjątków. Cardio plus taniec. Czego chcieć więcej.Trening ten angażuje do pracy całe ciało. Jego głównymi celami są poprawa kondycji, wysmuklenie sylwetki, wzmocnienie mięśni oraz nabranie świadomości i poszerzanie możliwości swojego ciała. Duża intensywność zajęć i mocny nacisk na technikę ćwiczeń zmusza do naprawdę ciężkiej pracy, która zaowocuje świetnymi efektami. Po treningu cardio – tańczymy. Podczas treningu dowiesz się jak zrobić żeby Twoja pupa podskoczyla, opadła czy zawibrowała.

Twerkout fitness jest zatem doskonałym sposobem na świetną zabawę, ale również daje możliwość lepszego poznania możliwości swojego ciała i funduje organizmowi efektywny trening kardio. Przyjdź, sprawdź mnie i siebie. Poznaj swoje ciało, jego zalety i mocne strony.

Znajdź swój seksapil i kobiecość.

Zapraszamy😍