NOWOŚCI W PLATINIUM ZAMOŚĆ

Za nami obrady ,,okrągłego stołu”, czyli spotkanie organizacyjne połączone ze wspólną integracją!💕.
✔️ Stworzymy we wrześniu kilkanaście nowych stanowiskich treningowych. Pojawi się nowa strefa Cross, stworzymy nową strefę modelowania pośladków oraz rozbudujemy i doposażymy strefę wolnych ciężarów!
Za nami 8 lat wspólnych treningów! Cały czas nieustannie się rozwijaliśmy, wprowadzaliśmy nowości i organizowaliśmy przeróżne wydarzenia! Pamiętasz może akcję motywację edycję I i II, platynowskie gadżety, pełne radości i uśmiechu tematyczne dni otwarte, konkursy, maratony i wycieczki rowerowe? Sporo się działo! Mamy nadzieję, że skorzystałeś z proponowanych przez nas wydarzeń! W ostatnim czasie poprosiliśmy o uzupełnienie ankiety dotyczącej funkcjonowania naszego klubu. Cieszyła się ona sporym zainteresowaniem, dzięki czemu mogliśmy poznać co tak naprawdę jest ważne dla naszych Klubowiczów. Wasze prośby i sugestie zostaną zrealizowane! 🙂
Platinium kilkakrotnie przechodził metamorfozy i rozbudowy. Zawsze wiązało się to z podwyższeniem jakości świadczonej przez nas oferty i tak samo będzie również i w tym roku!
Mamy dopięty plan!💯
✔️ Bacznie obserwujcie nasz profil bo w tym tygodniu startujemy z informacjami o nowościach w naszym Klubie! Tego nikt się nie spodziewa! Będzie wielkie wow! 😲❤️
# #