Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:30
Body Shape
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Płaski Brzuch
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Body Shape
Aleksandra Kościuk
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Kamil Pyś
SALA B / 60 min
16:30
Fit Body
Aleksandra Kościuk
SALA A / 60 min
17:00
Super Linia
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Rozmiar mniej
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Zdrowe plecy
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
Rozmiar mniej
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
17:15
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
17:30
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA A / 60 min
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
3B: Biust - Brzuch - Biodra
Aneta Kicuł
SALA A / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA A / 60 min
Pilates
Aleksandra Hajduk
SALA A / 60 min
18:00
Brazylijskie pośladki
Ewelina Kondrakiewicz - Matwiej
SALA B / 60 min
Fit Ball
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Super Linia
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Brazylijskie pośladki
Ewelina Kondrakiewicz - Matwiej
SALA B / 60 min
Body Shape
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Trening Funkcjonalny
Patryk Kuźma
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
18:30
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA A / 60 min
Metamorfoza
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA A / 60 min
Metamorfoza
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
18:45
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
19:00
Fit and Jump
Ewelina Kondrakiewicz - Matwiej
SALA B / 60 min
Antycellulit
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Talia osy
Ewelina Kondrakiewicz - Matwiej
SALA B / 60 min
Step
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Ewelina Kondrakiewicz - Matwiej
SALA B / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
19:30
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
Turbo Spalanie HIIT
Natalia Kłoda
SALA A / 60 min
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
ABS
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
Tabata
Błażej Ferens
SALA A / 60 min
Body Shape
Kamil Pyś
SALA A / 60 min
ABS
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
Turbo Spalanie HIIT
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
ABS
Norbert Małyszek
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
20:00
Tabata
Błażej Ferens
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Aleksandra Kościuk
SALA B / 60 min
Jędrny Biust
Ewelina Kondrakiewicz - Matwiej
SALA B / 60 min
Fit and Jump
Natalia Kłoda
SALA B / 60 min
Pump
Aleksandra Kościuk
SALA B / 60 min
20:30
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Natalia Kłoda
SALA A / 60 min
Stretching
Natalia Kłoda
SALA A / 60 min
Smukłe Ciało
Karolina Ponieważ
SALA A / 60 min
Stretching
Kamil Pyś
SALA A / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF