Filtruj zajęcia:
poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela
8:30
Body Shape
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Płaski Brzuch
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Kamil Pyś
SALA B / 60 min
17:00
Super Linia
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Rozmiar mniej
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Zdrowe plecy
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
Rozmiar mniej
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
3B: Biust - Brzuch - Biodra
Aneta Kicuł
SALA A / 60 min
17:30
Body Shape
Valeria Kalonova
SALA A / 60 min
Pilates
Milena Fijak
SALA A / 60 min
Platinium Cross
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Natalia Kłoda
SALA A / 60 min
Pilates
Milena Fijak
SALA A / 60 min
Platinium Cross
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
18:00
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
Pogromca tłuszczu
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
Super Linia
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
Pogromca tłuszczu
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
Body Shape
Małgorzata Tyrka
SALA B / 60 min
18:15
ABS
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
ABS
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
ABS
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
18:30
Mobility & Stretching
Kamil Pyś
SALA A / 60 min
MOBILITY & REHABILITACJA
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Płaski Brzuch
Milena Fijak
SALA A / 60 min
MOBILITY & REHABILITACJA
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Body Shape
Valeria Kalonova
SALA A / 60 min
18:45
Platinium Cross
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Funkcjonalny kick-boxing
Patryk Kuźma
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
CARDIO MAX
Patryk Kuźma
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
Platinium Cross
Natalia Kłoda
PlatiniumCROSS&ABS / 45 min
19:00
Zdrowe Ciało
Paweł Dyjak
SALA B / 60 min
Brazylijskie pośladki
Małgorzata Bekas
SALA B / 60 min
Sylwetka Bikini
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
TBC+Step
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
Brazylijskie pośladki
Małgorzata Bekas
SALA B / 60 min
Zumba®
Aneta Kicuł
SALA B / 60 min
19:30
Płaski Brzuch
Przemysław Klimczuk
SALA A / 60 min
ZGRABNE CIAŁO
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Body Shape
Valeria Kalonova
SALA A / 60 min
ZGRABNE CIAŁO
Kaja Brześcińska
SALA A / 60 min
Body Shape
Błażej Ferens
SALA A / 60 min
ABS
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
ABS
Platinium Team
PlatiniumCROSS&ABS / 30 min
20:00
Smukłe Ciało
Kamil Pyś
SALA B / 60 min
Płaski Brzuch
Karolina Ponieważ
SALA B / 60 min
BPU (Brzuch Pośladki Uda)
Małgorzata Bekas
SALA B / 60 min
Smukłe Ciało
Kamil Pyś
SALA B / 60 min
Płaski Brzuch
Przemysław Klimczuk
SALA B / 60 min
Chcesz mieć grafik zawsze pod ręką? Pobierz go w wersji offline. Pobierz grafik PDF
# #