Darmowe treningi i konsultacje żywieniowe

Data dodania: 2023-02-23


Regularny trening i zbilansowana dieta pozwolą Ci osiągnąć wymarzony cel! Aby ci to ułatwić mamy dla ciebie 4 dodatkowe opcje. Możesz z nich skorzystać w ramach posiadanego karnetu do Fitness Platinium lub jeśli korzystasz z programu partnerskiego (Medicover Sport, MultiSport, FitSport, FitProfit, PZU Sport)

1. Na Darmowe Konsultacje Żywieniowe zapraszamy w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Najbliższe już 6.03.
Dieta jest równie ważna jak trening – zadbaj o to, by była zbilansowana i dostarczała Twojemu organizmowi niezbędnych składników odżywczych. Postaw na profesjonalną wiedzę! Dzięki naszym wykwalifikowanym instruktorom dowiesz się, jak przygotować plan żywieniowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

2. Darmowe Treningi Personalne odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca. Najbliższe już 3.03.
Dowiedz się, jak dobrać odpowiedni plan treningowy i wykonywać ćwiczenia poprawnie, by zbudować wymarzoną sylwetkę. Nasi instruktorzy podzielą się z Tobą przydatnymi wskazówkami i pomogą Ci osiągnąć cel.

Ilość miejsc na treningi i konsultacje żywieniowe jest ograniczona. Zapisy wyłącznie w Panelu Klienta oraz w infokiosku.


3. Darmowy trening personalny – WPROWADZENIE.
 Podczas tego treningu nasz trener oprowadzi Cię po klubie i pokaże, jak korzystać ze sprzętu. Z tego treningu możesz skorzystać tylko jeden raz.

4. Weekend 1+1 – w każdą sobotę i niedzielę twoja osoba towarzysząca może trenować całkowicie za darmo i skorzystać z siłowni lub zajęć fitness. Szczegóły sprawdzisz na tej stronie.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: