• 1. Chcę dołączyć do Klubu

  • 2. Witaj w klubie!

  • 3. Zasady członkostwa

Co obejmują karnety OPEN i HALF OPEN?
Karnet OPEN umożliwia Ci korzystanie ze wszystkich klubów sieci Fitness Platinium® w Krakowie bez żadnych ograniczeń ilościowych oraz czasowych. W zakres usług wchodzą: siłownie, zajęcia grupowe (typu fitness, Spinning® ) i strefy relaksu, wstęp do klubu całodobowego (Fitness Platinium Lea 213) oraz inne usługi dodatkowe, dostępne w klubie.
Posiadając HALF OPEN możesz wejść do każdego klubu w Krakowie od godziny jego otwarcia, jednak musisz wejść przed godziną 16:00. W klubie możesz pozostać aż do jego zamknięcia.
W ramach karnetu HALF OPEN możesz korzystać ze wszystkich usług, w tym z klubu całodobowego (Fitness Platinium Lea 213) w godzinach nocnych:
pon. – czw.: 23:00 - 6:30
piąt.: 23:00 - 8:00
sob.: 20:00 - 8:00
niedz.: 20:00 – 6:30.
Ile trwa okres rozliczeniowy?
Czas ważności karnetu to 30 dni. Stała cena przysługuje Ci przy regularnym przedłużaniu karnetu. Przerwanie ciągłości członkostwa może skutkować wzrostem ceny karnetu przy zakupie w kolejnym miesiącu - karnet OPEN w cenie 129 zł oraz karnet HALF OPEN w cenie 79 zł (do każdego karnetu należy doliczyć jednorazowo 30 zł opłaty administracyjnej za przywrócenie członkostwa).
Czym jest opłata aktywacyjna?
Opłata aktywacyjna wynosi 30 zł. W ramach tej opłaty nowy Klient otrzymuje kłódkę do szafki (do wyczerpania zapasów). Opłatę tę wnoszą nowi Klienci.
Jak mogę kupić karnet online?
Aby kupić karnet online, kliknij w odnośnik KARNET ONLINE, znajdujący się u góry strony. Jeżeli jesteś nowym Klientem, kliknij w odnośnik ZAREJESTRUJ SIĘ, a następnie podaj swoje dane kontaktowe.
Ile muszę mieć lat, żeby zacząć ćwiczyć w klubie?
Aby zostać Klubowiczem, należy mieć ukończony 15 rok życia. Dodatkowo, osoby w wieku 15-18 lat muszą okazać pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Wzór zgody znajdziesz w zakładce "Do pobrania".
Czy mogę skorzystać z pierwszego bezpłatnego wejścia do klubu?
Każde pojedyncze wejście do klubu dla osób nieposiadających aktywnego ani zawieszonego karnetu, w tym również pierwsze wejście, kosztuje 19 zł.
Zakupiłem karnet online. Gdzie mogę odebrać swoją kłódkę?
Masz już swój karnet? To świetnie! Zanim jednak wybierzesz się na trening, pamiętaj o odebraniu pakietu startowego. W zestawie otrzymasz od nas kłódkę do szafki. Kłódkę możesz odebrać wyłącznie w klubie, który wybrałeś przy zakupie karnetu online. Po odebraniu możesz iść na trening do dowolnego klubu w Krakowie.
Jak zapisać się na zajęcia grupowe, jeśli mam aktywny karnet?
Zapisy na zajęcia grupowe ruszają 7 dni przed ich planowanym rozpoczęciem. Zapisać możesz się online w Portalu dla Klientów oraz w infokioskach znajdujących się w klubach.
Każde zajęcia mają swoją maksymalną możliwą liczbę uczestników, możesz jednak zapisać się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się miejsce na liście głównej, zostaniesz automatycznie przeniesiony na listę główną, o czym Cię poinformujemy.
Jestem zapisany, ale nie mogę uczestniczyć w zajęciach
Jeżeli zapisałeś się na zajęcia, ale nie możesz się na nich pojawić, pamiętaj o wypisaniu się z listy, by zwolnić miejsce innej osobie. Zrób to koniecznie do dwóch godzin przed rozpoczęciem zajęć. W przypadku nieodwołania swojej nieobecności i nieprzybycia na zajęcia naliczona zostanie Ci opłata w wysokości 10 zł za 1 godzinę zajęć, a także zablokowana zostanie możliwość zapisania się online do czasu uregulowania płatności.
Jak działają karty Multisport i inne karty akceptowane w klubie?
Multisport i inne akceptowane karty działają na takich samych zasadach, jak karnet OPEN - obejmują wejście na siłownię, zajęcia grupowe i do strefy relaksu bez żadnych dodatkowych opłat.
Przy wejściu do klubu konieczne jest okazanie dokumentu tożsamości wraz z kartą.
Jak zapisać się na zajęcia, jeśli korzystam z karty/pakietu sportowego?
Użytkownicy pakietów partnerskich (np. MultiSport, FitProfit, FitSport, Medicover Sport) mogą samodzielnie założyć konto w Panelu Klienta na stronie www.panelklienta.fitnessplatinium.pl lub w kiosku w klubie. Po założeniu konta i rejestracji na zajęcia konieczna jest wizyta w recepcji w celu okazania karty sportowej oraz dokumentu tożsamości (z tego obowiązku wyłączeni są użytkownicy kart Medicover Sport).
Jakie są aktualnie obowiązujące zasady bezpieczeństwa w klubie?
Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego:
1. Po klubie należy poruszać się w maseczce. Nie musisz jednak nosić jej podczas ćwiczeń.
3. Pamiętaj o zachowaniu bezpiecznej odległości od pracowników klubu i pozostałych ćwiczących.
4. Gdy widzisz, że na maszynie obok ktoś wykonuje trening, poczekaj, aż przyrząd będzie wolny.
5. Pamiętaj o częstej dezynfekcji rąk oraz o dezynfekcji maszyn przed, a także po zakończonych ćwiczeniach.
6. Ćwicz z własnym ręcznikiem
7. Zdezynfekuj szafkę przed i po treningu.
8 Suszarki do rąk, dla wspólnego bezpieczeństwa zostały wyłączone z użytku.
9. Jeśli masz jakiekolwiek objawy przeziębienia - zrezygnuj z treningu i pozostań w domu.
10 Prysznice będą czynne.
Jak zapłacić za karnet online korzystając z Portalu dla Klientów?
Przedłuż swój karnet szybko i wygodnie korzystając z płatności online. Możesz zapłacić przelewem za pomocą systemu Przelewy24, kartą kredytową lub debetową, podając numer swojej karty kredytowej. Podczas opłaty kartą bardzo ważne jest, aby uzupełnić pole kodu CVC.
Spóźniłem się z płatnością za kolejny miesiąc. Co teraz?
Klubowicz ma 14 dni od zakończenia ważności ostatniego karnetu na opłacenie kolejnego miesiąca przy zachowaniu niższej ceny. W przypadku wniesienia opłaty z opóźnieniem, nie dłuższym jednak niż 14 dni, wpłacona kwota zostaje zaliczona na zaległości „wstecz”, to znaczy, że okres rozliczeniowy nie przesuwa się – data końca ważności karnetu pozostaje taka sama. W dalszym ciągu obowiązują też takie same, niższe ceny.
Nie zapłaciłem za kolejny karnet w terminie. Jaka cena mnie obowiązuje?
Jeżeli zakończyła się ważność Twojego karnetu i nie wykupiono kolejnego w ciągu 14 dni, doszło do przerwania ciągłości i utraty członkostwa. Od tej pory cena karnetu OPEN wynosi 129 zł, natomiast karnetu HALF OPEN - 79 zł. Do obu cen należy doliczyć jednorazową opłatę administracyjną (30 zł). W ramach opłaty administracyjnej nie otrzymasz już kłódki. Ponadto każde przerwanie ciągłości w przyszłości skutkuje ponownym obowiązkiem wniesienia opłaty administracyjnej (30 zł).
Czy mogę zawiesić karnet?
Możesz zawiesić swój karnet z dowolnego powodu na okres równy 30 dni lub jego wielokrotności (tj. 60, 90 dni itd.).
Za każdy okres 30 dni należy wnieść opłatę w wysokości 20 zł. Zawieszenie dotyczy również przerw z powodów medycznych i zdrowotnych.
Podczas okresu zawieszenia nie możesz korzystać z usług naszych klubów. Zawieszenie karnetu pozwala zachować jego ciągłość. Zawieszenie możesz rozpocząć w każdym momencie obowiązywania karnetu i przerwać je w dowolnym czasie.
# #