Mediclub

/ Mediclub

Twój sposób na zdrowsze życie!

Chcesz kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie? Dołącz do Mediclub bezpłatnie już dziś!

Co to jest Mediclub?

MediClub to bezpłatny program lojalnościowy Medicover. Dołączyć do niego może każdy, w dowolnym momencie – bez umów, kosztów czy zobowiązań!

Zyskaj dostęp do mnóstwa korzyści, które pozwolą Ci zadbać o swoje zdrowie, kondycję i dobre samopoczucie! Zostań Mediklubowiczem już dziś! Zarejestruj się bezpłatnie

Korzyści

Rabaty i zniżki

Stałe zniżki (nawet do 60%) na wybrane wizyty, badania i zabiegi, w tym: kompleksowa ocena postawy oraz chodu w klinice RehaSport, catering dietetyczny MediDieta czy Kompleksowe Badanie Uśmiechu w Medicover Stomatologia.

Limitowane oferty

Co miesiąc nowe oferty specjalne tylko dla Mediklubowiczów, w tym: zestawy suplementów i minerałów Medicover Vital, pakiety badań wraz z konsultacjami, a także terapie manualne i zabiegi estetyczne.

Dostęp do specjalistów

Tysiące najlepszych ekspertów i usług z różnych specjalizacji, w tym: ginekologia, dermatologia, endokrynologia, fizjoterapia czy dietetyka, a do tego rzetelne porady z zakresu zdrowia – to wszystko w jednym miejscu.

Jak dołączyć do Mediclubu? To proste!

Krok 1. Kliknij w poniższy przycisk „Zarejestruj się bezpłatnie” Krok 2. Wypełnij formularz podając swoje dane oraz zaznacz wymagane zgody. Krok 3. Kliknij w link, który otrzymasz w e-mailu potwierdzającym rejestrację, aby aktywować swoje konto. Gotowe! Od teraz możesz cieszyć się korzyściami, jakie daje Ci MediClub!

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: