FAQ

/ FAQ

Aby zostać Klubowiczem, należy mieć ukończony 15 rok życia. Osoby niepełnoletnie (w wieku 15-17 lat) muszą zgłosić się jednorazowo z opiekunem prawnym/rodzicem do recepcji klubu w celu podpisania przez niego oświadczenia. Wzór oświadczenia dostępny do pobrania w zakładce DO POBRANIA.

Każde pojedyncze wejście do klubu (w tym również pierwsze) jest płatne. Sprawdź cennik Fitness Platinium.

Pamiętaj o ręczniku, stroju sportowym i butach na zmianę. Jeśli chcesz wejść na trening samoobsługowo, pamiętaj również o zabraniu telefonu. Możesz pobrać naszą aplikację Smart Platinium, w której wygenerujesz kod QR otwierający bramkę wejściową.

Szafki w szatniach zamykane są na kłódki, więc możesz zaopatrzyć się w nią wcześniej, ale istnieje też możliwość kupienia jej w klubie. Jeśli kłódkę chcesz kupić samodzielnie – pamiętaj, aby jej pałąk miał średnicę o wielkości 4,5-6 mm.

Jeśli zapomnisz o wodzie – możesz kupić ją w klubie, podobnie jak przekąski i suplementy.

W naszych klubach swoje usługi oferują samodzielni Trenerzy Personalni. Harmonogram, warunki oraz cena treningu ustalana jest bezpośrednio z Trenerem.

Zainteresowany? Udaj się do recepcji klubu lub skontaktuj się z jego Kierownikiem. Nasz personel przekaże Ci kontakt do współpracujących z klubem Trenerów.

Wszystkie nasze kluby posiadają parking dla klientów. W wybranych lokalizacjach bezpłatne parkowanie jest ograniczone czasowo. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Oczywiście, we wszystkich klubach możesz skorzystać z darmowej sieci WiFi.

Przejdź na podstronę wybranego klubu.

Przejdź na podstronę wybranego klubu.

Grafik zajęć dostępny jest w aplikacji mobilnej Smart Platinium oraz w Portalu dla Klienta

Aby zaktualizować swój adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania lub obywatelstwo skontaktuj się z nami na adres bok@fitnessplatinium.pl

Aby zaktualizować nazwisko, numer PESEL lub poprawić błędną datę urodzenia, skontaktuj się z recepcją klubu.

Nic prostszego. Masz do wyboru dwie drogi:

1. Kliknij w przycisk KUP KARNET u góry strony, wybierz miasto, klub, interesujący Cię karnet i datę jego rozpoczęcia. Następnie uzupełnij swoje dane i sfinalizuj zakup.

2. Możesz skorzystać z tzw. kiosku multimedialnego, czyli specjalnego urządzenia, które znajdziesz przy wejściu do każdego klubu i tam dokonać całościowej rejestracji. Wybierz karnet, ustal datę jego rozpoczęcia, uzupełnij swoje dane, a następnie sfinalizuj zakup.

Pamiętaj, jeśli będziesz mieć z tym procesem jakikolwiek problem, nasz personel chętnie pomoże.

Karnet OPEN do wszystkich klubów umożliwia Ci korzystanie ze wszystkich klubów sieci Fitness Platinium bez żadnych ograniczeń ilościowych oraz czasowych. W zakres usług wchodzą: siłownie, zajęcia grupowe (typu fitness, BUTT FACTORY, ROW, SHAPER, Indoor Cycling®) i strefy relaksu, wstęp do klubu całodobowego oraz inne usługi dodatkowe, dostępne w klubie.

Możesz wybrać karnet OPEN BASIC, OPEN SAMOODNAWIALNY lub OPEN 12 PLUS. Sprawdź cennik Fitness Platinium.

W ramach karnetu HALF OPEN możesz wejść do każdego klubu Fitness Platinium od godziny jego otwarcia do godziny 16:00.

Karnet umożliwia Ci korzystanie bez limitu z jednego wybranego przez Ciebie klubu Fitness Platinium w Krakowie. W zakres usług wchodzą wszystkie dostępne w danym klubie, z wyjątkiem usług EMS.

To opłata, którą ponosi Klient, w związku z przypisaniem członkostwa.

Nasze kluby są obsługiwane przez personel, który będzie w stanie rozwiązać ewentualne problemy. Możesz też zgłosić się do Biura Obsługi Klienta. Dane kontaktowe znajdziesz w stopce strony.

Zapisy na zajęcia grupowe ruszają 7 dni przed ich planowanym rozpoczęciem. Zapisać możesz się online w Panelu Klienta lub przez aplikację mobilną Smart Platinium.

Każde zajęcia mają swoją maksymalną możliwą liczbę uczestników, możesz jednak zapisać się na listę rezerwową. Jeżeli zwolni się miejsce na liście głównej, zostaniesz automatycznie na nią przeniesiony, o czym Cię poinformujemy.

Jeżeli zapisałeś się na zajęcia, ale nie możesz się na nich pojawić, pamiętaj o wypisaniu się z listy, by zwolnić miejsce innej osobie. Zrób to koniecznie do dwóch godzin przed rozpoczęciem zajęć.

Przedłuż swój karnet szybko i wygodnie korzystając z płatności online. Możesz zapłacić przelewem za pomocą systemu Przelewy24, kartą kredytową lub debetową, podając numer swojej karty kredytowej.

Zawieszenie karnetu OPEN SAMOODNAWIALNEGO możliwe jest na miesiąc kalendarzowy lub ich wielokrotność. Zawieszenia można dokonać do 25-go dnia miesiąca kalendarzowego poprzedzającego miesiąc kalendarzowy, który ma zostać objęty zawieszeniem.

Zawieszenie karnetu OPEN 12 PLUS możliwe jest na okres miesiąca lub ich wielokrotności maksymalnie 3 razy w okresie obowiązywania Karnetu OPEN 12 PLUS przed jego przekształceniem w umowę na czas nieokreślony (tak aby łączny okres zawieszenia w tym czasie nie przekraczał 3 miesięcy). Po przekształceniu się w umową na czas nieokreślony zawieszenie Karnetu OPEN 12 PLUS możliwe jest dowolną ilość razy.

Zawieszenie karnetu OPEN BASIC ORAZ HALF OPEN BASIC jest niemożliwe.

Zawieszenie karnetu zakupionego do dnia 30 lipca 2023 r. możliwe jest w każdym czasie w trakcie okresu obowiązywania Karnetu.

Podczas okresu zawieszenia nie możesz korzystać z usług naszych klubów. Każde zawieszenie karnetu jest odpłatne 30 zł i pozwala zachować jego ciągłość. Zawieszenie możesz przerwać w dowolnym czasie. Aby zawiesić karnet, zaloguj się do konta w Portalu Klienta, wejdź w zakładkę KARNETY i wybierz opcję ZAMROŻENIE KONTRAKTU.

Zawieszając karnet, masz gwarancję stałej ceny, ponieważ zachowujesz tym samym ciągłość karnetu. Oznacza to, iż cena twojego karnetu nie wzrośnie.

Od umowy zawartej na odległość można, zgodnie z obowiązującym prawem, odstąpić w ciągu 14 dni od daty zakupu. W tym celu należy złożyć oświadczenie o odstąpieniu umowy w formie pisemnej i dostarczyć je osobiście lub drogą elektroniczną na adres e-mail bok@fitnessplatinium.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Smart Platinium sp. z o.o., ul. Juliusza Lea 116, 30-133 Kraków.

Ciągłość karnetów oznacza, ze kolejny zakupiony przez Ciebie karnet rozpocznie się w kolejnym dniu po zakończeniu poprzedniego karnetu. Jeśli zostanie przerwana ciągłość umowa automatycznie wygaśnie. Przy ewentualnej chęci powrotu do klubu, obowiązuje Cię aktualny cennik oraz opłata administracyjna.

Pakiety sportowe Medicover Sport działają na takich samych zasadach, jak karnet OPEN – obejmują wejście na siłownię, zajęcia grupowe i do strefy relaksu bez żadnych dodatkowych opłat pobieranych w klubie.

Jeśli masz pakiet Medicover Sport skorzystaj z aplikacji mobilnej Medicover Sport. Wybierz w niej interesującą Cię lokalizację i wygeneruj kod QR. Zeskanuj kod QR na czytniku przy bramce wejściowej. Gotowe!

Jeśli masz pakiet sportowy Medicover Sport możesz założyć bezpłatnie konto w Portalu dla Klienta. W tym celu kliknij w PORTAL KLIENTA u góry strony, wybierz DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ, miasto oraz klub. Następnie wybierz kafelek o nazwie REJESTRACJA UŻYTKOWNIKA MEDICOVER SPORT.

Zapisy na zajęcia odbywają się online po zalogowaniu się na indywidualne konto w Panelu Klienta lub przez aplikację mobilną Smart Platinium. Zapisy na wybrane zajęcia grupowe ruszają maksymalnie z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Posiadasz pakiet FIT&more Medicover Sport? Zapisz się na trening personalny z trenerem! W skład konsultacji wchodzą

  • Pomiar i analiza składu ciała – aby ustalić cele treningowe
  • Wywiad i analiza Twoich potrzeb – dzięki temu trener zaproponuje najodpowiedniejsze ćwiczenia oraz dietę
  • Trening właściwy

Zapisz się na trening w wybranym terminie, spakuj wygodne ubrania i buty i spotkaj się z naszym trenerem. Dzięki temu Twój trening będzie bardziej efektywny i szybciej osiągniesz wymarzone cele.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: