LES MILLS BODYCOMBAT – INSPIROWANY SZTUKAMI WALKI

Data dodania: 2023-10-18

BODYCOMBAT® to trening inspirowany różnymi sztukami walki wykonywany przy motywującej i dynamicznej muzyce. Wzmocnij ciało poprzez kopnięcia i ciosy, dzięki którym poprawisz kondycję i zbudujesz fenomenalną siłę core. BODYCOMBAT® to bezkontaktowa forma zajęć, podczas których będziesz cały czas motywowany przez instruktora do większego wysiłku.

BODYCOMBAT®- JAKIE MA ZALETY?

• Kształtuje silne i szczupłe ramiona, plecy, barki i nogi.

• Buduje silny core.

• Spala kalorie i poprawia kondycję.

• Rozwija koordynację, zwinność i szybkość.

• Pomaga rozwinąć siłę fizyczną i mentalną.

STRUKTURA ZAJĘĆ BODYCOMBAT®

Zajęcia są zbudowane w oparciu o zasady treningu interwałowego i składają się z dziesięciu utworów, z których każdy skupia się na rozwinięciu innych umiejętności. W BODYCOMBAT® znajdziesz dwa powtarzające się typy utworów – Combat i Power. Utwory Combat składają się z kombinacji ciosów i kopnięć, w których ćwiczymy precyzję oraz koordynację górnej części ciała z dolną. Utwory Power skupiają się na prostych i szybkich kombinacjach samych ciosów, które podnoszą twoje tętno.

JAK CZĘSTO WYKONYWAĆ TRENING BODYCOMBAT®?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z BODYCOMBAT®, to zalecamy udział w jednych zajęciach tygodniowo i stopniowe zwiększanie ich ilości do dwóch, a nawet trzech, z co najmniej jednodniową przerwą między zajęciami.

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ?

BODYCOMBAT® jest dla wszystkich, bez względu na wcześniejsze doświadczenie treningowe. Ruchy są modyfikowane, a instruktor prezentuje opcje o różnej intensywności, tak abyś mógł dopasować je do swojego poziomu sprawności. BODYCOMBAT® nie jest kursem samoobrony. Są to zajęcia grupowe inspirowane technikami z różnych sztuk walki, wykonywane bez kontaktu z drugą osobą.

Zajęcia Les Mills oparte są na choreografii, co ułatwi ci rozpoznawanie ich struktury, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym uczestnikiem. Choreografia i muzyka są zmieniane co trzy miesiące.

CO JEST MI POTRZEBNE?

  • Wygodnie ubranie treningowe.
  • Stabilne buty.
  • Butelka wody i ręcznik.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: