Les Mills BODYPUMP ® – popraw kondycję i wzmocnij mięśnie!

Data dodania: 2023-03-05

Ten program treningowy to prawdziwy, międzynarodowy hit! Jak wyglądają zajęcia? BODYPUMP ® to oryginalny program z wykorzystaniem sztangi. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza. BODYPUMP ® to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie doskonałej sylwetki. Przysiady, podrzuty, wyciskanie będzie wyzwaniem dla głównych partii mięśni.  

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

DLA KOGO JEST TRENING LES MILLS BODYPUMP ®?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

BODYPUMP ® to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje twoje mięśnie. BODYPUMP ® stosuje sprawdzoną formułę zwaną THE REP EFFECT™. Sam możesz zdecydować, jaki ciężar jest dla Ciebie odpowiedni i jaką intensywność treningu preferujesz. Zajęcia te nigdy ci się nie nudzą, ponieważ choreografia i muzyka zmienia się co 3 miesiące.

GDZIE ODBYWA SIĘ TRENING LES MILLS BODYPUMP ® W FITNESS PLATINIUM?

Treningi Les Mills BODYPUMP ® znajdziesz w grafiku zajęć pięciu klubów Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Les Mills BODYPUMP ® obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium lub pakiet Medicover Sport  – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: