Les Mills BODYPUMP ® - popraw kondycję i wzmocnij mięśnie!

Ten program treningowy to prawdziwy, międzynarodowy hit! Jak wyglądają zajęcia? BODYPUMP ® to oryginalny program z wykorzystaniem sztangi. Trening polega na wykonywaniu ćwiczeń z wykorzystaniem umiarkowanych ciężarów, przy dużej liczbie powtórzeń. Dzięki temu spalasz tłuszcz, twoje mięśnie stają się silniejsze, a kondycja coraz lepsza. BODYPUMP ® to najlepszy i najszybszy sposób na osiągnięcie doskonałej sylwetki. Przysiady, podrzuty, wyciskanie będzie wyzwaniem dla głównych partii mięśni.  

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

SPRAWDŹ GRAFIK FITNESS

Dla kogo jest trening Les Mills BODYPUMP ®?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

BODYPUMP ® to oryginalny program ćwiczeń z wykorzystaniem sztangi, który wzmocni i ukształtuje twoje mięśnie. BODYPUMP ® stosuje sprawdzoną formułę zwaną THE REP EFFECT™. Sam możesz zdecydować, jaki ciężar jest dla Ciebie odpowiedni i jaką intensywność treningu preferujesz. Zajęcia te nigdy ci się nie nudzą, ponieważ choreografia i muzyka zmienia się co 3 miesiące.

Gdzie odbywa się trening Les Mills BODYPUMP ® w Fitness Platinium?

Treningi Les Mills BODYPUMP ® znajdziesz w grafiku zajęć pięciu klubów Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Les Mills BODYPUMP ® obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium, pakiet Medicover Sport lub inną kartę sportową, akceptowaną w naszej sieci – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

SPRAWDŹ, JAK SIĘ ZAPISAĆ