Nowa strefa BUTT FACTORY

Czas na prawdziwą rewolucję! Teraz stawiamy na piękne pośladki! BUTT FACTORY w Fitness Platinium Solvay Park to strefa, jakiej jeszcze nie było! To innowacyjna w Polsce strefa, która w całości poświęcona jest ćwiczeniom ukierunkowanym na mięśnie pośladkowe i mięśnie kończyn dolnych.

W nowej strefie znajdziesz:

  • ławeczkę wielofunkcyjną
  • maty
  • mini bandy
  • power bandy
  • kettle
  • opaski na kostki
  • slider

BUTT FACTORY to trzy rodzaje zajęć, które pomogą Ci wyrzeźbić piękne pośladki!

FULL BODY WORKOUT

To 45-minutowy, interwałowy trening całego ciała. Największy nacisk – jak to w strefie Butt Factory – położony jest na uda i pośladki. Część, która została poświęcona treningowi cardio odbywa się na ruchomych schodach Stair Master, a trening siłowy całego ciała – na stanowisku z odważnikami kettlebell, power bandami i mini bandami. Wypróbuj nowego rodzaju treningu z naprzemiennie występującymi elementami wytrzymałościowymi i klasycznymi ćwiczeniami wzmacniającymi.

BUTT&LEGS

To 45-minutowy, intensywny trening wytrzymałościowo- wzmacniający, którego głównym celem jest wzmacnianie i praca nad dolnymi partiami ciała: pośladkami i udami. Część wytrzymałościowa zajęć odbywa się na ruchomych schodach Stair Master, czyli na Waszym ulubionym sprzęcie cardio, będącym automatem do spalania kalorii. W części wzmacniającej użyjecie specjalnie zaprojektowanych ławek funkcjonalnych, przy których wykonacie niezliczoną ilość hip thrustów, wykroków, slide’ów, przysiadów i innych ćwiczeń na dolne partie ciała, dodatkowo obciążając się power i mini bandami, obciążnikami na kostki czy odważnikami kettlebell.

BUTT&ABS

To 45-minutowy trening wytrzymałościowo- wzmacniający, w którym priorytetem jest praca nad pośladkami, udami i mięśniami brzucha. Na zajęciach BUTT&ABS spalisz nadwyżkę kalorii wspinając się po ruchomych schodach Stair Master. Trening pośladków, ud i mięśni brzucha wykonasz na naszej specjalnej ławeczce, która została zaprojektowana tak, by jak najefektywniej wykonywać na niej hip thrusty i slide’y.

BUTT FACTORY sprawi, że Wasze pupy będą kształtne, jędrne i doskonale wyrzeźbione!

# #