Pilates – ćwicz ciało i umysł!

Data dodania: 2023-03-05


Na czym polega Pilates? To z
ajęcia kształtujące ciało i umysł, których podstawą jest wykonywanie ćwiczeń w rytmie własnego oddechu i pełnej koncentracji. Trening ten, prowadzony przy spokojnej muzyce, wzmacnia głębokie mięśnie brzucha, pleców i miednicy oraz wyrabia nawyk utrzymywania prawidłowej postawy. Do ćwiczeń może być wykorzystywany dodatkowy sprzęt typu ovo ball, toller, magic circle.

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

DLA KOGO JEST TRENING PILATES?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

Trening nie jest dynamiczny, ale cechuje go duża precyzyjność. Podczas wykonywania ćwiczeń skupiamy się na technice i prawidłowej postawie. Pilates pomaga przywrócić elastyczność ciała, zwiększa mobilność, pomaga pozbyć się bólu, wpływa na całe ciało i pozwala się wyciszyć. Ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe i wzmacniają kręgosłup. Przeznaczone są dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności. Ważne jest to, by trenować pod okiem doświadczonego trenera.

Więcej o Pilatesie przeczytasz na naszym blogu.

GDZIE ODBYWA SIĘ TRENING PILATES W FITNESS PLATINIUM?

Treningi Pilates znajdziesz w grafiku zajęć aż ośmiu klubach Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Pilates obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium lub pakiet Medicover Sport  – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

Pierwszy raz
w Fitness Platinium?

Zobacz poradnik przygotowany dla nowych klientów!

Dowiedz się więcej

Klauzula informacyjna – dane osobowe - zobacz

Dołącz do nas

© Copyright 2023. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Projekt i wykonanie: