Pilates - ćwicz ciało i umysł!

Na czym polega Pilates? To zajęcia kształtujące ciało i umysł, których podstawą jest wykonywanie ćwiczeń w rytmie własnego oddechu i pełnej koncentracji. Trening ten, prowadzony przy spokojnej muzyce, wzmacnia głębokie mięśnie brzucha, pleców i miednicy oraz wyrabia nawyk utrzymywania prawidłowej postawy. Do ćwiczeń może być wykorzystywany dodatkowy sprzęt typu ovo ball, toller, magic circle.

Zastanawiasz się, czy to trening dla Ciebie? Przyjdź i przekonaj się!

 

SPRAWDŹ GRAFIK FITNESS

Dla kogo jest trening Pilates?

To idealny trening grupowy dla osób, które rozpoczynają trening na siłowni, a także dla każdego, kto ćwiczy od dłuższego czasu i chce urozmaicić swój plan treningowy.

Trening nie jest dynamiczny, ale cechuje go duża precyzyjność. Podczas wykonywania ćwiczeń skupiamy się na technice i prawidłowej postawie. Pilates pomaga przywrócić elastyczność ciała, zwiększa mobilność, pomaga pozbyć się bólu, wpływa na całe ciało i pozwala się wyciszyć. Ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe i wzmacniają kręgosłup. Przeznaczone są dla każdego, bez względu na wiek i umiejętności. Ważne jest to, by trenować pod okiem doświadczonego trenera.

Więcej o Pilatesie przeczytasz na naszym blogu.

Gdzie odbywa się trening Pilates w Fitness Platinium?

Treningi Pilates znajdziesz w grafiku zajęć aż ośmiu klubach Fitness Platinium. Wybierz swój najbliższy klub, aby dowiedzieć się, kiedy odbywają się zajęcia.

Jak zapisać się na zajęcia?

Na zajęcia fitness, w tym także trening Pilates obowiązują zapisy w Panelu Klienta lub w kiosku multimedialnym w klubie.

Jeśli posiadasz karnet do Fitness Platinium, pakiet Medicover Sport lub inną kartę sportową, akceptowaną w naszej sieci – możesz wziąć udział w wybranych przez siebie zajęciach.

SPRAWDŹ, JAK SIĘ ZAPISAĆ